Netvarium.com İade İçin İletişime Geçmedi!

Hülya K. |

Netvarium.com' dan 1 alana 1 bedava derison kampanyasından bot aldım. Ayağıma olmadı, beğenmedim. İade etmek istiyorum ama telefonda karşınıza kimse çıkmıyor, size geri dönülecek denen bir telesekreter var sadece ama dönüş yok. Mail attım, yanıt da gelmedi. Geleceğini de sanmıyorum bu durumda.

Eğer geri dönülmezse,yasal yollardan hakkımı arayacağımdan hiç şüpheniz olmasın. İnternetten bir sürü siteden alışveriş yapıyorum ve sizin gibisine hiç rastlamadım. Madem satış yapıyorsunuz, gerisini de proedüre uygun olarak yapmanız ve sözünüzü tutmanız gerekir. En son yargı merciine kadar gideceğimden emin olabilirsiniz. En kısa zamanda yanıtınızı bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Erişim Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hülya K.
  04 Şubat
  12:04

  25 Ocak ta bana 7 gün içerisinde ücret iadeniz yapılacaktır diye mesaj geliyor, bugün 4 şubat ve hala iadem yapılmadı..Eğer bugün de yapılmaz ise, yarın ilk işim sizi mahkemeye vermek ve tazminat istemek olacak..Görüşeceğiz...

 • 25 Ocak
  13:06

  Değerli Üyemiz; gecikmeden ötürü özür dileriz. Ücret iadeniz 7 iş günü içinde yapılacaktır. İyi günler dileriz.

 • Hülya K.
  20 Ocak
  12:43

  10.1.2014 tarihinde müşteri hizmetlerinizden isminin Seda Tan olduğunu söyleyen bir bayan cep telefonumdan arayarak iade etmek istediğim ürünleri ptt kargo aracılığı ile alıcı ödemeli olarak gönderebileceğimi söyledi ve ben 13.1.2014 tarihinde aynen o şekilde adresinize gönderdim.Bugün ayın 20 si ve hala bir yanıt ve geri ödeme alamadım.En kısa zamanda para iademin kredi kartıma iadesini talep ediyorum.Sözleşmenizi ihlal etmenizden dolayı sorumluluğunuzu almanız gerekmektedir.

 • Hülya K.
  09 Ocak
  11:19

  neden hala bi yanıt alamıyorum..Süre doluyor..

 • Hülya K.
  30 Aralık
  00:51

  madem geciktiğinizi kabul ediyorsunuzi hala neden dönüş yapmıyorsunuz?Kuru özür ne işe yarıyor? Bu arada iade süreci işliyor ve bir gün süre bitti diyeceksiniz.ama bu yazışmalarla şikayet edeceğimden emin olabilirsiniz...

 • 28 Aralık
  13:27

  Değerli üyemiz, müşteri hizmetlerimiz tarafınıza dönüş sağlayacaktır.Gecikmeden dolayı özür diliyoruz. İyi günler dileriz.