10 Nisan 2013

Netvarium.com İade Ettiğim Ürünün Ücreti Kredi Kartıma Yatırılmıyor!

Ürünümü iptal ettirdim kargo gecikmesi yüzünden zamanında kargoya vermediler 19 gündür iptal edilen ürünümün ücretinin tarafıma yatırılmasını istiyorum hep bir bahane ile yatırdık diyorlar bankam ile görüştüğümde bana bankam herhangi bir yatırma işlemi yoktur diyor ürünüm nv-1313613 kodlu 55.97 TL lik bir üründü ücreti 19 gündür kredi kartıma yatırılmadı lütfen yardımcı olur musunuz?

Orhan 92 Okunma

Cevaplar

  • Orhan12 Nisan 2013

    Sürekli aynı cvp lar yatırılmadı diyorum hala yatırdık referans numaranız bu diyorlar kimi kandırıyorsunuz siz ? berbat bir firmasınız kazandığınız para bile haram sizin

  • Orhan11 Nisan 2013

    Peki ben şunu çok merak ediyorum bunca insanın önünde buna ne cvp vereceğinizi çok merak ediyorum ! 19 gündür firmanız ile telefonda veya msj yolu ile görüşüyoruz hep ödendi diyordunuz ama ödenmedi dediğimde referans numarası veriyordunuz sürekli 19 günde mi halledebiliyorsunuz ? 9 nisandan 2 gün geçti eminimki gene yatmayacak ücret işte o zaman ben extre mi bu siteye yayınlayıp ne kadar boş bir firma olduğunuzu ispatlayacağım yasal yollardan da bu site aracılığı ile de Ben size bu saatten sonra şunu söylüyorum lütfen dikkatlice okuyunuz ama lütfen gözünüz ile okuyunuz bu sefer ! Verdiğiniz referans numaraları ile bankamla görüşüyorum iyade olmadığını söylüyor bankam ve ayrıca ben internet bankacılığı da kullanıyorum internet bankacılığından da takibini yapıyorum firmanız bu 55.97 TL lik ücre iyadesini kredi karıma yapmadı şimdide baktım. ben o ilk taksiti ödediğimde size tekrar dönüp hani ödemiştiniz diyeceğim ve dava açacağım elimde kanıt olsun ödeyimde bir diğer konu ise çok ilgisiz bir firmasınız 19 gündür benim ne dedime aldırış etmeden referans numarası yollayıp durdunuz. Bu para orada çalışan patronundan temizlikcisine ne kadar insan varsa hepsinin varsa çoluğundan çocuğundan çıksın yoksada anne ve babasından çıksın hiç bir şekilde hakkımı helal etmiyorum özelliklede benimle telefonda yada msj yoluyla görüşen insanlara asla helal etmiyorum benim sözlerime aldırış etmediğiniz için ! İki elim yakanızdadır bunu bilesiniz elbet hesap günü gelicektir .

  • Netvarium.com Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli üyemiz,ürün iptaliniz 9 nisanda gerçekleşmiştir.Ücret iadeniz 3 iş günü içinde kartınıza aktarılacaktır .İy günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön