Netvarium.com Farklı ve Faturasız Ürün!

Gökhan Ç. |

09/05/2013 tarihinde siparişini verdiğim ürün ile gelen ürün birbiriyle ilgisi olmadığı gibi bir de ürünü faturasız gönderip, iade veya değişiklik hakkımı elimden almaya kalkıyorlar, bunun üzerine tüketici hakem heyetini aradım ve ürünü 7 gün içinde iade edip, gerekli evrakları tarafımıza bir dilekçe ekinde ulaştırdığınız da ilgili birimlerimiz konuyla ilgilenecektir dediler. Bugün itibariyle gerekli işlemlere başladım.

Etiketler :

Fatura/Belgeler Yanlış- Farklı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Ç.
  17 Mayıs
  12:11

  Siparişim farklı bir ürün olarak tarafıma gönderildi, getiren kargo görevlisinin de duruma dair bir bilgisi olmadığını ve kendi şubelerinde bu durumu araştıracaklarını söyledi, ben de faturasız bir şekilde ürünü tarafınıza aynı kişiyle iade ettim, bundan sonrası talebim ya istediğim ürünü gönderirsiniz ki bu bana mail attığınız sipariş bilgilerimden de anlaşılacaktır ya da haketmediniz ödememi geri iade edeceksiniz...

 • 17 Mayıs
  12:05

  Değerli üyemiz,hiçbir üyemize faturasız ürün teslimatı gerçekleştirilemez.Hiç bir kargo firması faturasız ürün teslimatı gerçekleştirmez.İade etmek istediğiniz ürünü faturası ile birlikte sürat kargo ile geri gönderebilirsiniz.İyi günler dileriz.