Netvarium.com Defolu Ürün Gönderip İade Almadıklarını Söylediler!

Mehmet B. |

Daha önceden de bu siteden Polo Garage bot alarak alışveriş yapmıştım. Sözde yaptıkları indirimden dolayı fiyat uygundu ve ayakkabının kusurlarına bir şey demedim fakat bu sefer derison marka ayakkabıyı 69 tl ye aldım ve ayakkabının içindeki tabanı bile yapıştırılmamış. Topuk kısmında astar yok.

Diğer ürün Leo Bernardo marka ayakkabı ise daha beter durumda. Ayakkabının üstündeki deri artıkları duruyor ve desenlerdeki deriler yarım yamalak temizlenmiş. Ben halledeyim deseniz bile yapmanıza imkan yok ufak bir hata değil direk kalite düşüklüğü. Bu nedenle hiç kullanmadan iade talebinde bulundum onlarda ayakkabı satışından sonra kullanılmış ürün olarak gördüklerini ve iade almadıklarını söyledi.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  11:13

  Değerli üyemiz,memnun kalmadığınız ürünleri iade edebilirsiniz.İade etmek
  istediğiniz ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içinde faturasıyla
  birlikte sürat kargo ile ücret ödemeden NG Elektronik firma ismini
  belirterek yönlendirebilirseniz, ürünler fatura adresine ulaştığında banka
  hesabınıza ücret iadeniz gerçekleşmektedir. Kargoya teslim ettiğiniz tarihi
  , kargo gönderi takip numaranızı,Nv sipariş numaranızı ve gönderdiğiniz
  ürünlerin isimlerini mesajla bildirmenizi rica ediyoruz.İyi günler dileriz.

 • Mehmet B.
  01 Mayıs
  12:15

  defolu ürün gönderdiler ve iade etmek istediğimi söyledim. kullanılmış ürün iade almadıklarını söylediler bende ürünlerin hiç kullanılmadığını defolu olduğunu söyledim. şikayet var a şikayet yazıp onlara hata yı düzeltin iade alın diye mesaj atınca da üyeliğimi iptal etmişler. zaten asla o firmadan birdaha alışveriş yapmam ama mesaj cevapları için sitelerine girmem gerekiyordu. neyseki bana yazdıkları cevaplarında üyelik iptal ekranının da resimlerini aldım. hakkımı tüketici hakem heyetinde arayacağım. dikkatli olun mağdur olmayın.