Netvarium.com bu Firmanın İçi Boş!

Halishan A. |

Sikeyetvar.com'a keşke daha önce girseydim. Buradan bir sipariş verdim. Son gönderme tarihi geçti ve hala gelmedi. Buradaki yorumlara bakılırsa da daha zor gelir. Hadi geldi diyelim o da yanlış gelir. Beklemedeyiz. hakkımızı sonuna kadar arayacağız.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halishan A.
  31 Temmuz
  14:34

  müşteri hizmetleriniz en kısa sürede dönüp her zamanki gibi iade yapılcak diyor. ortada ne iade var ne başka bişey. Arayınca bide her yeri yırtık ürün gönderdiniz dediğimde müşteriyi dövecek gibi konusuyor. Ürünü almadan kargoyla tekrar iade ettim diyorum daha hiç kontrol etmeden öyle olmamıştır diyor. PARAMIN İADESİNİ ALANA KADAR HER YERDE BU SİTEDE YAŞADIĞIM SORUNLARI ANLATACAĞIM.

 • 27 Temmuz
  18:07

  Değerli Üyemiz, müşteri hizmetlerimiz tarafınıza ulaşmış gerekli bilgilendirmeyi yapmıştır. Tekrar özür diler, iyi günler dileriz.

 • Halishan A.
  17 Temmuz
  17:14

  arkadaslar hala en küçük bir gelişme yok. hiç bir şekilde ulaşılmadı bana ve param kaldı orada. bu kadar çok yazmamın sebebi sizin de etrafınızı bu sitelere karşı uyarmanız ve mağdur olmamanızdır.

 • Halishan A.
  22 Haziran
  18:55

  hala bir haber gelmiş değil netvariumdan. Arkadaşlar sizden ricam lütfen buradan alış veriş yapmayın. Benim beklediğim para çok değil, 22 tl filan ama daha büyük alış veriş yapacaklar dikkat etsin. Giden gider yani. Çevrenize anlatmanızı rica ediyorum. Kimse mağdur olmasın. Müşteri hizmetlerine dahi ulaşılmıyor. tamamen naylon firma.

 • Halishan A.
  18 Haziran
  16:29

  2 tane tişört sipariş etmiştim. Kargo elime 2 hafta sonra ulaştı. 2 tişörtte de 7-8 tane yıtık var. Bu yorumu okuyan arkadaşlar lütfen bu siteden alış veriş etmesinler ve edecek olan kişileri de uyarsınlar. Bu kadar olur en fazla. 2 tişört ve ikisinde de 7-8 yırtık. Dilenci bile giymez. bu alış verişim bittiğinde direkt olarak üyeliğimi sileceğim.

 • Halishan A.
  18 Haziran
  15:03

  Elime kargo biraz önce ulaştı. 2 tane tişört sipariş etmiştim. 2 tişörtte de 7-8 tane yıtık var. Bu yorumu okuyan arkadaşlar lütfen bu siteden alış veriş etmesinler ve edecek olan kişileri de uyarsınlar. Bu kadar olur en fazla. 2 tişört ve ikisinde de 7-8 yırtık. Dilenci bile giymez. bu alış verişim bittiğinde direkt olarak üyeliğimi sileceğim.

 • 15 Haziran
  16:49

  Değerli üyemiz,müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili siz en kısa sürede bilgilendirecektir.İyi günler dileriz.