10 Şubat 2014

Netreyonum.com'den Aldığım Ürüne Eksik Taksit Uygulanmış

26.01.2014 tarihinde 17:59 saatinde sipariş no (301F9CC899) Netreyonum.com denilen bir siteden nexus 5 telefon aldım. Pazar akşamı alınan bu telefon 2+6 taksit olarak word kart seçeneği seçilerek ödeme işlemi yapıldı. Pazartesi firma parayı çektiğine dair mail gönderdi fakat ürün salı kargoya verildi. Çarşamba kargo verilecek hep bir bahane sunuldu ürün en sonundan şikayet yazınca o zaman gönderildi.

Yani pazar istenilen ürün cumartesi bir hafta sonra elimize geçti. Asıl önemli olan bu ay hesap ekstreme baktığım zaman 2+6 olan taksit telefon alınırken 2 taksit olarak çekildiği gözlenmiştir.

Çiğdem 199 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem 14 Şubat 2014

    Böyle bir cümleyi de 2+3 taksite kabul etmiyorum.Vade seceneği kullanılmadığı cümlesi ne demek orda zaten başka secenek yoktu word kart secince zaten otomatik olarak 2+6 seceneği sunuluyor o zaman vade seceneği secilmedi demek tek çekim yapmak demekdir.O zaman bıraksaydım banim paramı da bütcemi de taksit tutarlarımıda siz ayarlasaydınız ben niye uğraşıyım ki mağduriyetim bir önce giderilmesi diye size son kez msj atıyorum pazartesi akşamına kadar sorunun sizler tarafından düzelmesini bekliyecem salı sabahı sizleri tüketici mahkemeleri şikayet ediceğimi belirtmek istiyorum üzgünüm cabalarınız bu sekilde olması benim firmaya olan önyargınım haklı olduğunu bir kez daha anladım.

  • Çiğdem 14 Şubat 2014

    26.01.2014 TARİHİNDE SAAT 17.59 NETREYONUM ALIŞVERİŞ SİTESİNDEN NEXUS 5 CEP TEL ALINMIŞTIR.ÖZELLİKLE 2+6 SECENEĞİ SEÇİLMİŞTİR.ZATEN BAŞKA SECENEK TE YOKTUR.TEL ELİMEZE TAM BİR HAFTADA GEÇMİŞTİR (ODA ŞİKAYET VAR MSJ ATINCA)BU AY HESAP EKSTRAME BAKTIĞIM ZAMAN TEL SIMPORT EV ALETLERİNDE 2+6 DEĞİL DE 2 TAKSİT OLARAK İŞLEM YAPILDIĞI TESPİT EDİLMİŞTİR.FİRMA YA YAPTIĞIM BASKILARDAN DOLAYI FİRMA YAPI KREDİ BANKASIYLA YAZIŞMALARI GÖNDERMİŞTİR.FAKAT FİRMADAN GELEN CEVAP İSE VADE SECENEĞİ SECİLMEDİĞİ İÇİ TAKSİT 2 YE BÖLÜNMÜŞÜTÜR DİYE CEVAP DÖNÜYOR BENDE FİRMAYA BU SORUYU SORUYORUM ORDA 2+6 SECENEKTEN BAŞKA SECENEK YOKTUR.BEN OLMAYAN BİR SECENEĞİMİ SECECEKTİM.VE AYRI BİR CEVAP SU AN FİRMADAN ANCAK 5 TAKSİTE BÖLEBİRİM.BEN BU TEL ALIRKEN OCAK AYINDA 2+6 OLARAK TAKSİT ALDIM VE BİR TÜKETİCİ OLARAK BÜTCEMİ O ŞEKİLDE AYARLADIM EĞER BENİM BÜTCEMİ FİRMA AYARALIYACAKSA BEN HİÇ TAKSİT SECENEĞİ SUNMASALARDA DA BEN FİRMANIN DÜŞÜNDÜĞÜ TAKSİTE SECSEYDİM NASILSA CEBİMDEKİ PARAYI BİLİYOR YA,BİR TÜKETİCİ OLARAK MAGDURİYETİM EN KISA SÜREDE ÇÖZÜLMESİNİ BEKLİYORUM.

  • Netreyonum.com Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin üyeliğindeki e-mail adresine bilgi maili gönderilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön