04 Şubat 2014 #2273948

Netreyonum.com Siparişim Kargoya Verilmedi, Param İade Edilmiyor, Cevap Veren Yok

FFB3F4B8 Siparişim 6. iş günü geçmesine rağmen kargoya verilmedi, Netreyonum.com'dan sipariş verdiğime çok pişmanım. Lütfen paramı bana hemen iade etsinler, Netreyonum.com dan ürün almak istemiyorum. Hizmet kalitesi sıfır, bir cevap bile yazılmıyor. Paramı iade etsin, ürünü başka yerden alacağım.

Gökmen 64 Okunma

Cevaplar

  • Gökmen19 Şubat 2014

    Müşteri hizmetlerine asla ulaşılamayan, hatta müşteri hizmetleri olmayan, çalan telefonlara kimsenin bakmadığı, hizmet kalitesi kesinlikle başarısız, son derece ilgisiz, aldığı parayı haketmeyen bir firma olduğunu düşünüyorum. Bankaya talimat vererek paramı geri almak isteyeceğim gün ürünüm geldiği için daha fazla uğraşmaktan vazgeçtim. Ürünüm onca şikayet ve koşturmadan sonra geldiği için, firma ile ilgili olumsuz fikrim zerre kadar değişmedi. Değil tekrar alışveriş yapmak, tekrar sitesine bakmam bile. Netreyonum denince tüylerim ürperiyor desem yeridir. Ret reyonum diyorum kendilerine.

  • Netreyonum.com Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ürünü kargoya verilmiştir.http://service.mngkargo.com.tr/iactive/mngkargo_gonderitakip.asp?txtSiparisNo=FFB3F4B8&musterino=157686090

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön