03 Şubat 2014

Netreyonum.com Ürünüm Hala Kargoda Değil

2A83416D kodlu siparişim 27.01.2014den beri beklemede. 4 günlük kargo süresi cuma günü doldu. Firma pazartesi yani bugün ürünün kargoya verileceğini söylemesine rağmen halen kargoya verilmemiş durumda. Bugün mesai bitimine göre ürün kargoya verilmez ise ücret iadesi talebi ile birlikte gerekli mercilere yasal şikayetlerde bulunacağım.

Emre 35 Okunma

Cevaplar

  • Netreyonum.com Temsilcisi27 Mart 2014

    Müşterimizin iadesi yapılmıştır.

  • Emre 06 Şubat 2014

    Bugün itibariyle (06.02.2014) 10gün sonra ücret iadesi tarafıma yapıldı. Son 3 gündür 3 kere aradım ve bugün ücret iademin yapılmaması durumunda Tüketici Sorunları İl Heyetine başvuracağımı belirttikten 10dk sonra ücret iadem yapıldı. Bir daha kurumsal olmayan sitelerde alışveriş yapmak mı? asla.

  • Emre 04 Şubat 2014

    Dün site çalışanlarından Gökhan bey ile telefonda görüştüm. Kargonun gün sonunda kargoya verileceğini 18:30dan sonra da kargo takibi yapabileceğimi söyledi. Belirttiği saatten sonra ve ertesi gün olan bugün tekrar kargoya verilmiş mi diye ilgili kargo firmasının sitesinden sipariş kodu ile sorgulama yaptığımda kargoya verilmediğini gördüm. Bugün tekrardan site çalışanlarından Gökhan bey ile telefon ile görüştüğümde kargonun adıma düzenlemesinde sorun olduğu için !! bu akşam kargoya verileceğini bildirdi. Ben de bunun üzerine siparişimi iptal ettirmek istediğimi söyledim bunun üzerine iptal işlemi başlatıldı. Tarafıma ödediğim ücretin 3 gün içerisinde ödeneceği iletildi. Bende 4gün + 3 gün gecikme ile 7 gündür ürünün kargoya verilmesini beklediğimi bugün içerisinde ücretin geri ödenmesini istedim. Şuan da beklemedeyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön