01 Şubat 2014

Netreyonum.com Ulaşılamıyor

27.01.2014 tarihinde havale ile sipariş verdiğim telefonun 28.01.2014 tarihinde havalesini yapıp dekontu kendilerine gönderdim. Dekont için 'teşekkür ederiz' diye bir mesaj geldi. Ancak, bugüne kadar sipariş listesinde 'beklemede' dışında bir şey yazdığını görmedim. "Siparişim 2 gündür kargoya verilmedi. Beklemekteyim." şeklinde bir mesaj yazdım, herhangi bir hareket olmadı.

Ardından netreyonum.com adresinde yayınlanan 3 telefon numarasını da aradım, ancak kimseye ulaşamadım. Sonra Simport internet sitesinden bulduğum bir numarayı aradım, hemen açtılar. Numaramı alıp bilgi verileceğini söylediler.

Aramadılar. Ben de iade istedim. Merakla izliyorum. Biraz kalplerini de kırmış olabilirim.

Gökhan 130 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan04 Şubat 2014

  Bugün, saat 14:17'de tarafıma havale ulaşmış bulunmaktadır. Sonunda neticeye ulaştık. Ancak bir daha bu markadan alışveriş yapmayacağımı bildirmek isterim. Birkaç da tavsiyem olacak. 1. Müşterileriniz sizin mal tedarik sürelerinizi beklemez. 2. Müşteriler yanıt beklemeyi sevmez, hareket görmek ister. 3. Çalışan sayısının az olması ve işlere yetişememeleri mazeret değildir. 4. İkincil kanallarla (şikayetvar.com) yapılan yazışmalar firmanızı komik duruma düşürmektedir.

 • Gökhan03 Şubat 2014

  Maksadınız dalga geçmekse sizinle daha çok dalga geçilir. Bu kadar ciddiyetsizliğin sonu hukuki yaptırımlara gidecektir. İade falan da yapılmamış hem. Ne yaptınız, başkasına mı iade yaptınız yoksa? İletişim bölümüne "Telefon hatlarımız yoğun olduğu için bizlerden daha hızlı geri dönüş için lütfen "DESTEK SİSTEMİMİZİ KULLANINIZ" diye yazmanız hattı özellikle dolu tuttuğunuz için olmasın. Ne yaptığınızı anlayamıyorum.

 • Gökhan03 Şubat 2014

  Hesaba para yatmamış, dolayısıyla dekont da yok.

 • Netreyonum.com Temsilcisi03 Şubat 2014

  Müşterimizin iadesi yapılmış olup iade dekontu kendisine iletilmiştir.

 • Netreyonum.com Temsilcisi03 Şubat 2014

  Müşterimizin iadesi yapılmış olup iade dekontu kendisine iletilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön