Netreyonum.com Ödeme Alındı Ama Kargo Ortada Yok

Anıl E. |

Telefon açmıyorlar. Mesaja yanıt vermiyorlar. Bu sayede işlemi iptal edebilme özgürlüğümü de elimden almış bulunuyorlar. Banka üzerinden işlemi bloke edebilirim ama ileride gerekli mercilere şikayetçi olabilmek için etmeyeceğim. Öncesinde son defa buraya yazıyorum. İş yerimde günde 600 fatura kesiliyor, bu faturaları yazan yazıcılardan bu siteye ve vaatlerine güvenerek bir adet sipariş ettim, yarın itibarı ile işlerim aksayacak.

Ne olursa olsun telefonları açmamak ve mesajlara dönmemek ne demektir? Ürünü tedarik edemiyor olabilirsiniz ancak bilgi almak en doğal hakkımızdır. Bunlar sizin de sitenizde verdiğiniz sözler. Bu işi bedavaya da yapmıyorsunuz. sip no: 5cd378e0

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mart
  10:03

  Müşterimize konu ile ilgili olarak bilgi verilmiştir.

 • Anıl E.
  21 Mart
  09:29

  Burada sikayetim yayinlandigi saat benimle sonunda iletisim kurdular. Kargomu ertesi gun gonderecekerini soylediler. Az once kargo bilgilerini otomasyon ile eposta attilar. Urun elime gecmeden sikayetimi kaldirmak istemiyorum. Ve boyle sikayet var com a yansidigi anda cozulebilmis bir alisverisiten artik tatmin yada memnun olmam imkansiz. Su noktada tesekkuru sadece sikayet var com hakediyor. Ben de tekrar bu siteden alisveris yapmayacagim.