Toplam çözüm sayısı
..
Netplus ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
Yeni karşılaştırma
ile

Netplus İnternet Değil Çile!

908görüntüleme
Venhar
Venhar 04 Kasım 2021 10:39

Böyle sistem görmedim ne muhatap var ne bankalardan ödeme yapılabiliyor tek yaptıkları şey interneti kesmek. Çıkamıyorum da lütfen kimse ucuz diye başlamasın ben yeni taşındığım yerde başka altyapı olmadığı için başlamak zorunda kaldım.

Gelişme
Gelişme

3 hafta önce

Merhaba insanların hata yapanı değil hatasından ders çıkarmayanı en kötüsüdür net Plus verdiği hizmeti iyileştirip müşteri kazanmak yerine bugün arayan yetkili sizi daha önce de uyarmama rağmen şikayetinizi çekmediğini için aboneliğiniz iptal ediyoruz dedi biz kötü hizmet veriyoruz ama sizde hiç utanmıyorsunuz diyor niye şikayet ediyorum değil mi hem para verip hem hizmet alamıyorum gerçekten ayıp yaptığım düzenli faturamı ödeyin yeter bir de hizmet mi vereceklerdi

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Netplus
Netplus05 Kasım 2021 00:31
 

Merhaba! Yaşadığınız geçici rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Bu sorunu çözmek için sizden daha fazla bilgiye ihtiyaç duymaktayız. Lütfen bize müşteri bilgilerinizi içeren elektronik posta yoluyla ulaşmanızı bekliyoruz; [email protected], Sorununuzun nasıl çözümleneceğine dair ayrıntılı talimat oluşturmaktayız. Teşekkürler!

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile