04 Mayıs 2013

Netmaster İnternet Bağlantısı 2 Günde 1 Kopuyor!

TTNet kullanıcısıyken bir sorun olmamasına rağmen tavsiye üzerine netmaster'a geçiş yaptık. aldığımız ilk günden itibaren internet yavaş. Kota yükseltiyoruz düzelmiyor. Yetkililere ilettiğimizde de "yapabileceğimiz hiç bir şey yok" diyorlar! üstelik son bir haftadır 3 kere internet gitti bir daha da gelmedi.

2 kere servis geldi. servis geliyor 1 gün sonra internet yine gidiyor! bilgisayarınızda problem var dediler, bilgisayarı servise götürdük hiç bir sıkıntı çıkmadı. Hem problemi çözemiyorlar hem de sorunu kabullenmiyorlar! Hayatımda böyle kötü hizmet almadım. İnsanın parasıyla rezil olması bu olsa gerek..

Didem 265 Okunma

Cevaplar

  • Netmaster Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Kullanıcımız, Bir yanlış anlaşılma olduğunu sanıyoruz. NetMASTER modeminizin markasıdır; internet servis sağlayıcınız Uydunet’tir. Mesajınızda belirttiğiniz üzere, ekipler gelip sorunu çözdükten sonra birkaç gün sonra tekrar bozuluyorsa bu modem ile ilişkili bir sorun değil, bir şebeke sorunudur. Şikayetinizi Uydunet etiketiyle iletirseniz ilgililer size ulaşabilecektir. Modeminizle ilgili bir sorununuz olduğunu düşünüyorsanız, 0216 366 66 96 numaralı NetMASTER Destek Hattı’nı arayarak kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Destek hattımız her gün 08:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön