14 Eylül 2013 #2012286

Netinternet Hosting Ödemesini Yaptığımız Hizmete Para İstiyor!

2010 yılından beri sahip olduğumuz yasilenerji.com adlı alan adı için bugüne kadar bütün borcumuzu ödedik. Buna rağmen sitemizi kapattılar. Neden diye sorduğumuzda firma alan adını yenilemek için 75 Dolar daha istiyor diyorlar. Böyle şey olur mu?


Netinternet Hosting'e bütün parasını ödedik değil mi diye soruyoruz evet ama diyorlar faturalarımızı ödedik. Böyle şey olur mu? Konuyla ilgili şirketin müdürü ve ben ayrı ayrı hem telefonla hem e-postalar la bildirimde bulunduk.

Uğur 848 Okunma

Cevaplar

  • Uğur22 Eylül 2013

    Firma önce telefonda haklı olduğunu savundu. Bana çalışma şekillerini anlattı ama güncel olayla ilgili hiç bir ey söylemedi ve saygısızca konuştular beni dinlemediler. Biz ödeme yaptığımızı ispat ettik. Biz faturalara bakmadık bize haber verecektiniz dediler ki böyle bir şey yok. Şimdi haklı olduğumuz için bizim yaptığımız ödemeleri bize geri verecekler. ancak bizim 4 yıldır kullandığımız isim hakkımız gitti ve buna çözüm getirmediler. Halbuki ciddi bir kuruluş olsalar o parayı kendileri öder ve bizim ismimiz devam ederdi. Şikayetim vara ilgisi için çok teşekkür ederim. Saygılarımla...

  • Uğur22 Eylül 2013

    Kesinlikle önermiyorum. Şikayeti de çözemediler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön