11 Ağustos 2018
#10773640

Netflix 1 Ay Ücretsiz Üyelik Kandırması!

Netflix 'e 1 ay ücretsiz kampanyası ile kartımızı vererek abone olduk. Bu işten bir şey çıkacağını biliyordum çünkü üye olurken kredi yada banka kart bilgilerini vermek gerekiyordu. Tam 1 ay sonra kampanya bitiminde hiçbir taahhüt ya da üyelik devamı onayı almadan 28 Haziran’da banka kartımdan 40 TL üyelik ücreti çekmişler. Aynı gün işlemi fark ettiğim an aradım, otomatik üyeliği devam ettirmişler özür dileyip önce 20 iş günü içerisinde paranın hesaba geri iade edileceğini söylediler.


20. gün aradığımda 30 gün olarak değiştirdiler. 32. gün aradım kart ve hesap ekstremi mail olarak göndermemi söylediler. Gönderdim telefondaki kişi ödeme onayı alındığını, banka işlemlerinde sırada olabileceğini söylediler. Tabi ki böyle bir şey yok. Oyalama taktiğidir. Pazartesi günü tekrar aramamı söylediler. Hiçbir şekilde Netflix 'in bu ücretsiz üyelik kampanyasından faydalanmayın tamamen kandırma.

Melis Melis 6.025 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Melis'in Teşekkür Mesajı06 Ocak

    Teşekkürler

  • Melis02 Eylül 2018

    Birkaç kere aramam sonrası 31.08.2018 tarihinde paranın ulaşmadığını banka ile aracı kuruluş arasında bir yerde kaldığını, bu nedenle hediye olarak verilen 2 ay ücretsiz üyelik ile bu sorun telafi oldu teşekkürler.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler