01 Eylül 2014

Netesta Mağdur Ediyor

1500 tl ödeyip aldığım alan adını eskiden necsislerdi otomatik sistemlerini değiştirdiler. Tarihini uzattım sanıyorum ödemeyi de aldılar halbuki başkası almış bu kadar düşüncesiz ve bilgisizler. Birde rahat rahat kendi hataları olmadığını söylüyorlar. Eski firmanın suçuymuş. Madem öyle neden otomatik müşterileri aldın. Bu kadar berbat bir tarzları var. Aksi gibi diğer alan adımında işlemlerini kapatmışlar. Bana ait olan bir alan adını da transfer edemiyorum. Nerde.Pes doğrusu.

Serkan 1.718 Okunma

Cevaplar

  • Serkan04 Eylül 2014

    2010 yılında alan adımı pakistanlı birisinden 1500tl ödeyerek satın aldım. Tescilli markam ve aktif olarak kullandığım bir alan adıydı. Necsis üserine transferini gerçekleştirmiştim ve bunlar netesta oldu. Bu süre içinde bu değişime giderken benim alan adımı uzatma yaptığımı düşündüğüm halde ödemelerini yapmıştım uzatılan süre gözüküyordu 2015 yılına kadar . Sistemlerinden düşürmüşler. Bu duruma çözüm istediğim vakit ise bizle alakası yok onların diyorlar. Sizin sisteminizde hala alan adımı iptal olarak görebiliyorum ayrıca necsis diye giriş yapılınca sizin sitenize yönlendiriliyorum. Peki bu durumda sizle alakası olmuyor mu ? baştan savma cevaplar ile oldukça mağdur ettiler. Sakın güvenmeyin bunlara ve acilen bütün alan adlarınızı başka firmalara transffer edin . Sizinde başınıza gelebilir.

  • Serkan04 Eylül 2014

    firma alay eder gibi necsis ile bağlantımız yok diyor. necsis diye girince direk netesta sitesine yönlendirilmesinin sebebi nedir ? Alan adımı ki tescilli markamın adını resmen sorumsuzlukları yüzünden kaybettim. !500 tl ödeyip satış yapan pakistanlı birisinden almıştım. uzattığımı sandığım halde meğer ki uzatılmamış . Şimdi bunun hesabını kim vericek ?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön