Net Fatura Ödeme Aracı Firmanın Kartımdan Çektiği Para Hala Ana Firmaya Aktarılmadı

Cansu Cansu27 Mart 2018 12:38

İnternetten Vodafone faturalı hattımın ödemesini yapmak istedim ve gelen ilk linke tıkladım. Tıkladığım site www.netfaturaödeme.com'muş. Sitenin legosu da kırmızı olduğu için dikkat etmedim. Vodafone'nin sitesi olmadığını farketseydim kesinlikle ödeme yapmazdım. Faturam 32,00 lira iken bankamatik kartı ile ödemede aracı firma benden 35,50 TL çekerek ödemeyi aldı. Haksız olarak alınan bu hizmet bedeline bir şey demiyorum artık.

Asıl önemli olan konu çekilen bu faturanın sabah saat 09:00'da yatırılacağının iletilmesi. Yatırılacak mı ondan da emin değilim. Gereksiz aracı sitenin reklam ile arama sonuçlarında en üst sırada çıkarak insanları hataya düşürmesinden şikayetçiyim. Bu saçma durum yüzünden hattım kapanabilir ve üstüne bir de 29,90 TL hat açma bedeli ödemek zorunda kalabilirim!

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Sinan 09 Ocak 2019 15:01  

    Net fatura aracılığı ile 10 gün evvel TTNET faturası yatırdım ödendi mesajı geldi bankadan çekim yapıldı ama hala TTNET para geçmemiş dolayısı ile internet kapandı arıyorum muhatap yok! Güvenmeyin ve aldanmayın

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler