20 Haziran 2015

Nestle Su Servis Personelinin Davranışı!

Yaklaşık 7-8 yıldır Nestle Su müşterisiyiz. Taşınma nedeniyle Beylikdüzü şubeden ilk kez su istedik. Kapıya gelen arkadaşa bilmemize rağmen su fiyatını sorduk ve 60 kuruş fazla olacak şekilde parayı verdik. Biraz ceplerini karıştırdıktan sonra 50 kuruş geri verdi ve asansöre bindi. Ardından asansör boşluğundan "Böyle müşterinin... " şeklinde bağırarak defalarca küfür ettiğini duyduk.

Herhalde 50 kuruşu almamamız gerekiyordu. Konuyu hem şubeye hem de Nestle Su genel merkezine bildirmemize, üstelik kişinin kim olduğu bilinmesine rağmen hiçbir işlem ve geri dönüş olmaması nedeniyle Nestle Su ile olan ilişkimizi sona erdirdik.

Ersin 1.936 Okunma

Cevaplar

  • Nestle Su Temsilcisi20 Haziran 2015

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile görüşülerek, şikayeti kayıt altına alınmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Nestlé Pure Life Müşteri Hizmetleri 4440844

  • Nestle Su Temsilcisi20 Haziran 2015

    Merhaba, Markamıza destek veren siz değerli müşterimize, kıymetli görüşlerinizi paylaştığınız ve Nestle Pure Life’ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Öneri ve şikâyetleriniz için haftanın 6 günü 08:00 – 20:00, Pazar günleri ise 10:00 – 18:00 saatleri arasında 444 08 44 Nestle Pure Life Müşteri Hizmetleri numaramızdan bize ulaşabilir ya da www.nestlepurelife.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Nestle Pure Life Müşteri Hizmetleri

  • Ersin20 Haziran 2015

    Yaklaşık 7-8 yıldır Nestle Su müşterisiyiz. Taşınma nedeniyle Beylikdüzü şubeden ilk kez su istedik. Kapıya gelen arkadaşa bilmemize rağmen su fiyatını sorduk ve 60 Kuruş fazla olacak şekilde parayı verdik. Biraz ceplerini karıştırdıktan sonra 50 Kuruş geri verdi ve asansöre bindi. Ardından asansör boşluğundan "Böyle müşterinin... . " şeklinde bağırarak defalarca küfür ettiğini duyduk. Herhalde 50 kuruşu almamamız gerekiyordu. Konuyu hem şubeye hem de Nestle Su genel merkezine bildirmemize, üstelik kişinin kim olduğu bilinmesine rağmen hiçbir işlem ve geri dönüş olmaması nedeniyle Nestle Su ile olan ilişkimizi sona erdirdik.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön