Nestle Meyveli Gevrekten Kurtçuklar Çıktı!

İbrahim G. |

Düzenli olarak tükettiğim Nestle Nesfit meyveli gevrek paketinden kaseye döküp üzerine süt eklediğimde yüzeyinde kurtların olduğunu fark ettim. Daha detaylı baktığımda 5-6 adet küçük kurtçuk yüzüyordu. Hemen paketten biraz alıp beyaz bir tabağın üzerine serdiğimde orada da bu kurtçuklar vardı.

Nestle firmasının müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım. Açıkçası hayal kırıklığına uğradım. Sanki normal bir durummuş gibi kayıtlarına aldıklarını iletişime geçeceklerini söylediler. Ciddi bir firma olsalar ilgili bölge müdürlüğünden yetkililerini gönderirler ve bizzat konuyla ilgilenirlerdi. Acaba Nestle kendi ülkesi İsviçre de olsa bu şekilde mi davranırdı?

Etiketler :

Yabancı Madde Çıkması Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim G.
  01 Kasım
  14:21

  şikayetimi burada yazdıktan 3 gün sonra müşteri temsilcisi bir bayan telefonla aradı ve aras kargo ile ürünü aldıracaklarını, incelenmek üzere fabrikaya göndereceklerini söyledi.
  bugün 1 kasım yani 1 hafta geçmiş hali hazırda kurtlanmış paket evimde durmaktadır.
  müşteri şikayeti ile nasıl ilgilendikleri gayet ortada. fazla söze gerek yok.

 • İbrahim G.
  01 Kasım
  14:17

  nestle firması ben de tam bir hayal kırıklığı yarattı. problemli ürünü incelenmek üzere aldıracaklarını belirtikleri halde 15 gün oldu hala arayan soran olmadı. bu firmanın müşterisine verdiği değer bu olsa gerek.
  içi kurtçuklarla dolu paketi evimde saklamaya ve gelen giden eş dosta göstermeye devam ediyorum. ne zaman ki paketi benden aldırana kadar bu böyle devam edecek.

 • 28 Ekim
  12:45

  Sayın yetkili,

  Tüketicimiz ile görüşülerek kendisine gerekli açıklama yapılmıştır.

  Yönlendirmeniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Nestle Çağrı Merkezi
  0800 211 02 18