18 Şubat 2013

Nesine.com Yanıltma Politikası!

Bahsi geçen site banka hesabı olmadan üyelerin hesabına para aktarmasına olanak tanıyor. Fakat o üyelerin banka hesabı yoksa hesaplarından para çekmesine olanak tanımıyor. Burada bir çelişki ve insanların yanıltılması söz konusu.

Malum site bunu en kısa zamanda çözmeli. Ya banka hesabı olmadan kendi sitesine para yükletilemeyecek ya da şahıslara bir şekilde kazanılan parası banka hesabı aranmaksızın parası gönderilecek. Bu şartı yerine getirmesi mümkün. Hep kendi açısından düşünmek yerine site yöneticileri birazda müşteri endeksli düşünmeli.

Not: Siteden aradılar ama tatmin olmadım. Nedeni ise banka hesabı olmayan üyelerden para alabilmeleri, ama tahsilat yapmamaları.

Emrah 229 Okunma

Cevaplar

  • Nesine.com Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Üyemiz, Para çekme işlemlerinizin gerçekleşebilmesi için kendi adınıza kayıtlı vadesiz TL hesabınız olması gerekmektedir. Güvenliğiniz ve sistem gereği tüm yasal sanal bahis sitelerinde olduğu gibi nesine.com’da da para çekme işlemleri sadece adınıza kayıtlı hesap numaralarına yapılabilmektedir. Konuyla ilgili detaylı bilgi aktarılabilmesi için tarafınıza geri dönüş sağlanmış ancak ulaşılamamıştır. Konuyla ilgili geri dönüş sağlanabilmesi için güncel irtibat bilgilerinizi tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Nesine.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön