Nesine.com Para Çekme...

Emre G. |

Para çekme talebiniz onaylandı, en kısa süre içerisinde banka hesabınıza aktarılacaktır diyor nesine de bakiyeden para düşüyor banka hesabımda para yok! Neymiş Nesine.com'a para çekme olarak kullanıyormuşum onca banka dururken EFT yapmam size mi kaldı.

Öğrenciyim burada paramı yatırırım onca kupon oynarım canım istedi mi de çekerim paramı sen hangi akla hizmet parama el koyuyorsun!

Paramın acilen banka hesabıma yatırılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kazanılan Bedelin Yatırılmaması

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  16:07

  Sayın Üyemiz,

  İletmiş olduğunuz konu hakkında tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi iletilmiştir.

  İkramiye elde ederek para çekme talebinde bulunan üyelerimizin talepleri, ikramiye kazanmaksızın para yatırma ve çekme işlemi yapan üyelerimizin taleplerine kıyasla önceliklidir.

  Para çekme taleplerinde öncelik, kupon oluşturan ve oyunlardan kazanç elde etmiş olan üyelerimizdedir. Hesap hareketleriniz kontrol edildiğinde nesine.com hesabınızı para yatırma ve para çekme işlemleri için kullandığınız tespit edilmiştir. Bu nedenle para çekme talebiniz en erken 2 iş günü içerisinde gerçekleşecektir.

  Para çekme talebinizin gerçekleşeceği günün, resmi/dini bayram günleri ile yılbaşı günü olan genel tatil günlerine rastlaması durumunda ise işleminiz, bu günleri takip eden ilk 2 iş günü içerisinde gerçekleşir. Dilerseniz bu süre içerisinde para çekme talebinizin iptal edilmesi ve tutarın nesine. com hesabınıza aktarılması için talepte bulunabilirsiniz.

  Nesine.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bol şanslar dileriz.
  Nesine.com
  0850 558 0 558