24 Ocak 2014

Nesine.com Hesabıma Mobil Ödeme Yaptığı Halde Hesaba Geçmedi

Dün gece saatlerinde mobil ödeme ile Nesine.com hesabıma para göndermeye çalıştım. Mesaj geldi onayladım sonra tekrar mesaj geldi hesabınıza para geçmiştir diye. Fakat para falan geçmedi saatler sonra sabah 9'da geldi para ama bana sorunun Avea'dan kaynaklı olduğunu söylediler. Ben sizin yüzünüzden oynayamadığım kuponumdan kar elde etmiştim.

Avea müşteri hizmetlerini de aradım ama onlar bizden kaynaklı olmadığını söylediler? Bu kimden kaynaklı öyleyse iki taraf ta suçu kabul etmiyor. Mağdur olan benim böyle birşey olamaz kazanç sağlayacağım kuponum sizin yüzünden oynayamadım.

Çağrı 404 Okunma

Cevaplar

  • Çağrı24 Ocak 2014

    bakın hesabıma para geldi evet ama sabah saatlerinde geldi ben gece gönderdim ve gece hesabınıa geçmiştir dediği halde gelmedi. avea sizden kaynaklı oldugunu söyledi. ve dün gece oynayacağım kuponu kayıtlı kuponlarım altında kaydettim. oynayamadğım için para alamadım. Bu konuda avea bana dönüş sağladı onlardan kaynaklı bi problem olmamış yani onlar onaylamış işlemi fakat sizden de mesaj geldi 8755'den para puan olarak hesabınıza geçti diye ama geçmedi dün gece.

  • Nesine.com Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Üyemiz, İlgili tutar nesine hesabınıza aktarılmış olup nesine hesabınızı kontrol etmenizi rica ederiz. Nesine.com’u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bol şanslar dileriz. Nesine.com 0850 558 0 558

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön