23 Nisan 2013
#1759236

Nesine Kuponlarımın İptal Edilmesini İstiyorum!

Nesine.com'un 12911480 numaraüyesiyim. Kazananlar takımı bölümünde yasin988646 isimli üyenin Galatasaray şampiyon olur kuponunu, futbol takımı zannederek oynadım. 110 TL yatırdım. Sonra öğrendim ki basketbol içinmiş. Kuponda basketbol olduğu yazmıyor. 5 ve 105 TL lik kuponlarımın iptal edilmesini talep ediyorum. Ekteki resimde hem sol tarafta üyenin kuponunda hemde sağ tarafta oynarken basketbol olduğu belirtilmiyor!

Murat Murat 539 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Nesine Temsilcisi30 Nisan 2013

  Sayın Üyemiz, Tarafınıza geri dönüş sağlanarak gerekli bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Nesine.com

 • Murat30 Nisan 2013

  Nesine.com dan bir hanımefendi arayıp kuponların iptalinin sportoto kısıtlamaları yüzünden mümkün olmadığını belirtti, daha sonra başka bir hanımefendi arayıp kuponların iptal olacağını paramın hesabıma geri yatırılacağını, sistemde gerekli düzenlemelerin yapıldığı belirtti. Bende kendisine teşekkür ettim. Ancak şimdi görmekteyim ki kuponlarım iptal olmasına rağmen, param nesine.com hesabıma yatmamış, paramın yatırılmasını talep ediyorum.

 • Nesine Temsilcisi23 Nisan 2013

  Sayın Üyemiz, Öneriniz kayıtlarımıza alınmıştır. İlerleyen dönemlerde gelişme olması halinde tarafınıza bilgi aktarımı sağlanacaktır. Nesine.com’u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bol şanslar dileriz. Nesine.com 444 5 676

 • Murat23 Nisan 2013

  Uzun vadeli seçeneğine de basketbol ve futbol işaretlerini koyarsanız, karışıklığı önlemiş, üyeleri yanıltmamış olursunuz. Galatasaray şampiyon olur da kuponlar tutar inşallah ne diyelim.

 • Nesine Temsilcisi23 Nisan 2013

  Sayın Üyemiz, Tarafınıza telefon yolula geri dönüş sağlanarak gerekli bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Nesine.com

 • Nesine Temsilcisi23 Nisan 2013

  Sayın Üyemiz, İddaa kuponlarınızda kuponunuzu oluşturuktan sonra 5 dakika içerisinde iptal edebilirsiniz. İlgili kuponlarınıza ait iptal süreci dolduğu için herhangi bir işlem yapılamamktadır. İptal işlemi için Kuponlarım / İddaa / Bekleyen Kuponlarım menülerini kullanarak kupon numarasının sağ tarafında bulunan iptal butonunu tıklamanız gerekmektedir. İptal butonuna tıkladığınızda kupon iptal edilmektedir. Kuponunuzu iptal ettiğinizde, kupon bedeliniz bakiyenize geri yüklenmektedir. Nesine.comu tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bol şanslar dileriz. Nesine.com 444 5 676

Ziyaretçi Yorumları