02 Aralık
#13098119

Nesine Yetersiz Altyapı!

Nesine site güncellenmesi yenilenmesi lazım. Sistem sürekli hata veriyor. Akış zaman akışına uğruyor. Diyelim bir maç oynayacaksın canlı dan ilk yarı 100 sayı gelir dedin sistem o an kabul etmedi oran değişikliği vs. Deyip bir daha çık gir yapmazsan sistem zaman akışına uğruyor kupon yapmak için yetişemiyorsun oranlar da sürekli değişiyor uygulamadan gir çık gir çık yapmak boşa zaman kaybı.
Üyeliğimi kapatmıştım dün yeni den açtırdım birkaç gün sonra muhtemelen yeni den kapatacağım. Hiç beğenmedim bu uygulamayı ve tutan ikramiyeler geç yatıyor. Pek güvenilir gelmiyor bana. Yasal bir site olsa da örneğin farklı bir yasal sitede aynı an da oynadığım oran Nesine de kabul edilmiyor başka site de kabul ediliyor. Merkezi bahis sistemi onaylıyor maçları ama bur da anlatmak istediğim Nesine bir maça oynarken 10 saniye kaybediyorsan diğer yasal siteler de 5 saniye kaybediyorsun. Sistemi ağırlaştırmışlar böylece oyuncuları daha iyi kontrol etme derdindeler.

Fatih Fatih 2.766 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nesine Temsilcisi3 g

    Sayın Üyemiz, Yapmış olduğumuz telefon görüşmesi üzerine iletmiş olduğunuz konu hakkında detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Size her zaman daha hızlı hizmet verebilmemiz adına bize aşağıda belirttiğimiz kanallarımızdan, • 0850 558 0 558 Nesine.com Müşteri Hizmetleri (Hafta içi ve Hafta Sonu 7/24) arayarak, • Sitemize bilgilerinizle oturum açarak Hesabım / Mesajlarım / Mesaj Yaz menüsünden mesaj yazarak, • Veya https://www.nesine.com/hakkimizda/bize-yazin formu ile mesajınızı ileterek kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Nesine.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler