30 Kasım
#13092399

Nesine Yardımcı Olmadılar

Nesine.com kullanmama rağmen tarafıma bugün saat 22:00'da arka arka tebrikler kazandınız şeklinde mesajlar geldi. Müşteri hizmetlerini aramadım hiç yardımcı olmadılar. Benim rızam olmadan mail adresimle farklı kişilere iddia mı oynatılıyor? Kişisel Verilerin Korunması Kanuna istinaden bu yaptınız suçtur. Bu konuda ivedilikle bir yetkilinin tarafıma dönmesini istiyorum. T. C kimlik numaram ile hesabıma girdiğimde ne KVKK metninizi onayladım ne de sözleşmenize onay verdim. Konuyla ilgili dönüş yapılmaz ise resmi rakamlara bilgi vereceğim.

Gökhan Gökhan 3.295 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Gökhan01 Aralık

  Sizden rica yarın sabah geri dönüş yapmanız. Durumu tekrar özetlemek isterim, mail adresime kazandınız şeklinde mailler geliyor ancak maillerde gelen işlemler benim tarafımdan yapılmadı. Mail adresim sehven farklı bir kişinin hesabın eklenmesi durumu olabilir mi diye düşünüyorum ancak mailler direk olarak benim adıma geliyor. Burada fraud durumu söz konusudur. Müşteri Hizmetleriniz fraud işlemleri için inanılmaz yetersiz. İletiyoruz demekten başka bir şey yapmadılar. Benim adım, mail adresim, t. C vb. Tüm bilgilerimin sistemiz'den ivedilikle kaldırılmasını talep ediyorum. Müsait olmadığım için bugün telefonunuza cevap veremedim. Yarın sabah geri dönüş yapılmasını rica ediyorum.

 • Gökhan01 Aralık

  Müşteri Hizmetlerinizi şu anda arıyorum, abartmıyorum 8 dakika oldu cevap veren yok.

 • Gökhan01 Aralık

  Bugün aradınız ancak cevap vermedim. Tekrar geri dönüş rica ederim. Bugünde sitenizden herhangi bir işlem yapmama rağmen arka arkaya kazandınız şeklinde mesajlar geldi. Ben sizin uğraşmak zorunda değilim. Hesabımı silin ve bir daha böyle mailler atmayın. Nasıl müşteri hizmet anlayışınız var. Hiçbir araştırma ve düzeltme yapmamışsınız.

 • Nesine Temsilcisi01 Aralık

  Sayın Üyemiz, Konu ile ilgili sistemde kayıtlı cep telefonu numaranızdan tarafınıza geri dönüş yapılarak detaylı bilgi aktarılacaktır. Nesine.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bol şanslar dileriz. Nesine.com 0850 558 0 558

Ziyaretçi Yorumları