09 Eylül
#12575431

Nesine Üyelik İptalinde Kimlik Fotokopisi Dayatması

Üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum fakat bunun için kimlik fotokopisi istiyorsunuz. Üyelik kaydı yaparken istemediğiniz belgeyi üyelik iptalinde neden ne amaçla istiyorsunuz? Bu yaptığınız haksız dayatma. İstediğim zaman herhangi bir gerekçe belge bilgi sunmadan üyeliğimi iptal etme hakkımı engelleyemezsiniz.

Mehmet Mehmet 2.651 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mehmet14 Eylül

  Telefonla yaptığımız bilgilendirme görüşmesinde de belirttiğim kişisel bilgilerin silinmesi için gerekli mail atacaktınız hala gelmedi. Mail adresime gönderebilir misiniz?

 • Nesine Temsilcisi12 Eylül

  Sayın Üyemiz, Konu hakkında talebinize istinaden kısa süre içerisinde üyelikte kayıtlı irtibat numaranıza arama sağlanarak "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" usulüne uygun olarak tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Nesine.com

 • Mehmet12 Eylül

  Sayın nesine.com üyeliğim iptal edilmemiş pasif duruma alınmış. Ben bilgilerimin tümüyle veritabanından silinip üyeliğimin ' iptal ' edilmesini istiyorum.

 • Nesine Temsilcisi12 Eylül

  Sayın Üyemiz, Nesine.com üyeliğinizle ilgili, üyeliğiniz üzerinden ilettiğiniz talebinize istinaden gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Nesine.com

Ziyaretçi Yorumları