Nesine Tutan Kuponun Parası 3 Saati Geçti, Hesaba Yatmadı

Özgün Özgün07 Mart 01:27

Son 1 maçım kalmıştı. İlk yarı üst oynadım. İlk yarı bitti geldi ama kazanana düşmedi. Dedim maç bitimini bekliyorlar herhalde maç 22:45'te bitti. 23:30 oldu hala kazanan olarak aretlenip para yatmadı. Müşteri hizmetlerini aradım yok biz bir şey yapamıyoruz ana sistem yapıyor falan kapattım. Saat gece 01:00 oldu maç tuttu olarak gözükmesine rağmen kazanana düşmedi hala.

Müşteri hizmetlerini aradım biz bir şey yapamıyoruz ana merkezde sıkıntı var dediler. Kardeşim yıl olmuş 2020 maç biteli 3 saat olmuş. Dünyanın takip ettiği maç beceremiyorsanız bu işi yapmayın. Resmen pişman oldum bu siteye bulaştığımdan. Parayı çekip Eve gideceğim cebimde yol Param yok. 3 saattir dışarıda bekliyorum para yatsın çekeyim de Eve gideyim diye. Beni mağdur ettiniz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Nesine Logo Nesine 07 Mart 13:05

Sayın Üyemiz, Konu ile ilgili nesine.com üyeliğiniz üzerinden bilgilendirme mesajı gönderilmiştir. Size her zaman daha hızlı hizmet verebilmemiz için bize aşağıda belirttiğimiz kanallarımızdan, • 0850 558 0 558 Nesine.com Müşteri Hizmetleri (Hafta içi ve Hafta Sonu 7/24) arayarak, • Sitemize bilgilerinizle oturum açarak Hesabım / Mesajlarım / Mesaj Yaz menüsünden mesaj yazarak, • Veya https://www.nesine.com/hakkimizda/bize-yazin formu ile mesajınızı ileterek kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Nesine.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler