07 Kasım
#12919758

Nesine Sitesi Puan Gönderimi Yapmıyor!

Nesine sitesi puan gönderimi yapmıyor. Nesine sitesi bu uygulamasında da haksızlık yapıyor. Bazı üyelerine yüklü puan gönderirken çoğu üyesine puan göndermiyor. Nesine müşteri hizmetlerini arayarak sorduğumuzda üyelerinin talep etmesi lazım deniyor. Lütfen üyelerimize eşit davranın puan gönderimi tüm üyelerinize de olsun. Bazı üyelerine farklı davranılmasın. Nesine sitesinden iyi bir puan yüklemesi bekliyorum. Sadaka verir gibi 3 TL 5 TL'değil. Bazı üyelerinize nasıl iyi bir puan gönderdiyseniz öyle puan. Lütfen üyelerinize eşit davranın. İki lütfen Türkçe karakter içeren kullanıcı ismini kabul edin. Bu uygulamanızdan vazgeçin artık.

Garipoğlu Garipoğlu 1.804 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Garipoğlu1 g

  Nesine şirketi hiçbir şekilde yardımcı olmadı. Para yatırıp kupon yaperken çok iyi ama bir sorun olunca yardımcı olmuyor. Puan gönderdik deyip 3 TL gönderip üye ile dalga geçer gibi hareket ediliyor. Bazı üyelerinize yüksek memlalarda puan gönderimi yaptığınız hakkında bir sürü şikayet var bir çok Nesine üyelerinden. Lütfen üyelerimize eşit davranın puan gönderimi tüm üyelerinize eşit ve makul ve dalga geçer gibi 3 TL gibi komik memlalar olmasın. Kısacası Nesine şirketi üyeliği pişmanlıktır. Üyeliğimi en kısa zamanda iptal ettireceğim.

 • Nesine Temsilcisi3 g

  Sayın Üyemiz, Yapmış olduğumuz telefon görüşmesi üzerine iletmiş olduğunuz konu hakkında detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Size her zaman daha hızlı hizmet verebilmemiz adına bize aşağıda belirttiğimiz kanallarımızdan, • 0850 558 0 558 Nesine.com Müşteri Hizmetleri (Hafta içi ve Hafta Sonu 7/24) arayarak, • Sitemize bilgilerinizle oturum açarak Hesabım / Mesajlarım / Mesaj Yaz menüsünden mesaj yazarak, • Veya https://www.nesine.com/hakkimizda/bize-yazin formu ile mesajınızı ileterek kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Nesine.com

 • Garipoğlu09 Kasım

  Nesine şirketinden gelen cevapta puan gönderimi olmayacağını bildirmişler. Sormak istiyorum bazı üyelerinize yüksek memlalarda puan gönderimi yapan Nesine şirketi bu konuda da haksızlık yapıyor. Çoğu üyesine 3 TL gibi gülünç memlalarda gönderim yapıyor. İyi bir puan gönderimi oluncaya kadar yazacağım. Yoksa üyeliğimi iptal ettireceğiz. Lütfen tüm yerlerinize eşit davranın

 • Garipoğlu08 Kasım

  Nesine şirketi 3 TL gibi gülünç bir puan gönderimi yaptı. Bu puanı kabul etmiyorum aktif şekilde sitede kupon yapıyorum. Lütfen doğru dürüst bir puan gönderi mi yapın.

Ziyaretçi Yorumları