Nesine Oynanmayan Kuponun Parasını İade Etmeli

James James4 ay önce

Nesine.com'a 245 TL para yatırdım ve ilk kuponu 45 TL ile oynamaya çalıştım hata verdi. Bende hata oldu diyerek ikinci kez oynama tuşuna bastım ancak kupon yine oynanmadı yine hata verdi. Hata veremesine karşılık paranın bakiyeden gittiğini fark ettim "bekleyen kuponlar" kısmına defalarca baktım ancak kupon burada da yoktu. Sürekli baktın baktım hala yok bir kere daha böyle olmuştu para hesaba iade edilmişti. Ben de onu bekledim.

Bunu beklerken deneme amacıyla bir kupon daha yaptım acaba olur mu diye 55 TL bir kupon denedim yine hata verdi ve oynanmadı. Aynı şekilde para hesaptan eksildi ancak kupon bekleyen kupon olarak düşmedi. Kalan yüz lira ile tekrar oynadım dedim aynı senaryo gerçekleşti. En son baktım. 4 kupon da kaybeden kuponlarda gözüküyor.

Kupon kaybedince bekleyen kupon olarak gözükmeyen kuponlar kaybetti olarak gözüktü. Olan bizim paraya oldu para iade edilmesi gerekirdi. Önceden öyle olmuştu en azından önceki iade edilen kupon kazanmıştı belki de ondan iade edilmişti. Oynanmayan kupon tutarlarını iade etmeleri gerekirken ancak etmediler. Nesine pişmanlıktır.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Nesine Logo Nesine 4 ay önce

Sayın Üyemiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak nesine.com üyeliğiniz üzerinden bilgilendirme mesajı gönderilmiştir. Size her zaman daha hızlı hizmet verebilmemiz için bize aşağıda belirttiğimiz kanallarımızdan, • 0850 558 0 558 Nesine.com Müşteri Hizmetleri (Hafta içi ve Hafta Sonu 7/24) arayarak, • Sitemize bilgilerinizle oturum açarak Hesabım / Mesajlarım / Mesaj Yaz menüsünden mesaj yazarak, • Veya https://www.nesine.com/hakkimizda/bize-yazin formu ile mesajınızı ileterek kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Nesine.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler