16 Ocak 2019
#11455087

Nesine Kupondaş Aldatmacası!

Nesine.com sitesinde bulunan kupondaş hizmeti tam bir kandırmaca. Sitede yüksek puanüyelerin profiline baktığınızda tüm kuponların tuttuğunu görüyorsunuz. Buna güvenerek sizde bu üyelerin kuponlarına oyun oynuyorsunuz. Sonra bir bakıyorsunuz tüm kuponlarınız yatmış. Sonradan bakıyorsunuz ki o üyelerin yatan kuponları profilinden siliniyormuş. İnsanları aldatmaya yönelik bir uygulama.

Bayram Bayram 10.845 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bayram17 Ocak 2019

    Arkadaşlar lütfen kupondaş sayfasındaki kazanan kuponlara güvenmeyin. Ordakilerin daha fazlası kaybettikleri var. Sistemden kaybedilen kuponları siliyorlar. Telefonla beni arayarak sistemin bu şekilde işlediğini söylediler. Üyeler kaybedilen kuponlarının görünmesini istemiyorlarmış. Bunun sebebi ne olabilir? Tamamen insanları yanlış yönlendirmeye sevk ediyorlar.

  • Nesine Temsilcisi17 Ocak 2019

    Sayın Üyemiz, Yapmış olduğumuz telefon görüşmesi üzerine iletmiş olduğunuz konu hakkında detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Size her zaman daha hızlı hizmet verebilmemiz adına bize aşağıda belirttiğimiz kanallarımızdan, • 0850 558 0 558 Nesine.com Müşteri Hizmetleri (Hafta içi ve Hafta Sonu 09:00 – 24:00) arayarak, • Sitemize bilgilerinizle oturum açarak Hesabım / Mesajlarım / Mesaj Yaz menüsünden mesaj yazarak, • Veya https://www.nesine.com/hakkimizda/bize-yazin formu ile mesajınızı ileterek kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Nesine.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler