09 Ekim
#12751532

Nesine Kupon Yaparken Hata Verdi Ama Oynanmış Gibi Hesabımdan Düştü

07.10.2019 tarihinde canlı bültende 55 TL'lik kupon yaptım oynadım fakat sistem hata verdi. Ben de oynanmadı zaten deyip birkaç dakika sonra yeni bir kupon yaptım farklı miktarda. Fakat sonra fark ettim ki ilk oynadığım ama sistemin hata verdiği kupon da oynanmış gibi tutarı hesabımdan düşmüş ama sisteminde bekleyen&kazanan&kaybeden hiçbir kategoride bulunmayan hayali bir kupon uçmuş gitmiş. Derhal mesaj yazıp bu durumu izah ettim. O kuponun sistem hatasından oynanmadığı için yeni bir kupon yaptığımı, ne nedenle zaten sistemimde oynanmış olarak görünmeyen fakat tutarı hesabımdan düşen kuponun iptali ve parasının iadesini talep ettim (maçlar devam ediyor bu arada).
Fakat ne hikmetse temsilcilerine ses seda yok! Müşteri numarasını arıyorum bant kayda geçip yoğunluğun olduğunu tekrar tekrar söyleyip duruyor. 30 dakika üzerinde hatta bekledim ama bir yetkili ile görüşemedim. Bu arada 2. ve 3. Mesajları da attım ama yok cevap. 4. Mesajı atamadım çünkü attığım ilk 3 mesaj yanıtlanmamışmış.
Bu arada anlattığım bu sürece ait tüm ekran görüntüleri mevcuttur. İlk yatırdığım fakat sisteminin oynanmamış gibi gösterdiği 55 TL mi geri iade istiyorum.

Yalçin Yalçin 3.884 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yalçin12 Ekim

    Anlayın artık Bakın benim yaptığım ama oynanmayan kupon 55 TL yatırdım hata verdi diye yaptığım 2. Kupon 72 TL yatırdım. Yani daha çok para yatırdığım kupona itiraz etmiyorum (esasında bu da sizin hatanız ama neyse) ben canlı kupon oynadım saniyeler içinde seçim yapıp oyna butonuna basıyoruz fakat 55 TL misli bastığım kupon oynanmadı bekleyen kuponlarda yoktu kaybeden kuponlarda yoktu kazanan kuponlarda yoktu ne seçim yaptığımı bile hatırlamadığım kupon saatler sonra sisteme kaybetti diye karşıma çıkıyor. Ben bunu kabul etmiyorum bu hırsızlıktır dolandırıcılıktır da. Merkezi bahis sitemi beni ilgilendirmez nesine.com beni bağlar. Bu yüzden gaspettiğiniz 55 TL'mi geri ödeyin derhal.

  • Yalçin09 Ekim

    Hala yalan söylüyorsunuz. Size sistem üzerinden 3 mesaj yazdım "daha çok yazardım ama sisteminiz 3 mesaj hakkı veriyor ve siz de zahmet edip okumadığınız için yanıtlanması gereken 3 mesajınız var deyip 4. Mesajı yazdırmıyor) daha yeni dönüş yapmışsınız ama zırvalamışsınız. Benim kuponum sistem hatası verdi oynanmadı. Ama siz o kuponun bedelini hesabımdan düştünüz ama ortada kupon yok ne oynadın bilmiyorsun arıyorsun ulaşamıyorum mesaj atıyon dönüş yok boş. Sonra maç bitiyor yarım saat geçiyor aaa tesadüfe bak kuponunuz kaybetmiş yersen. Derhal 55 TL mi iade edin

  • Nesine Temsilcisi09 Ekim

    Sayın Üyemiz, Konu hakkında mesajınız ilgili birimlerimizle paylaşılmış olup, kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Nesine.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bol şanslar dileriz. Nesine.com 0850 558 0 558

Ziyaretçi Yorumları