30 Ağustos
#12518114

Nesine Kupon Tutmasına Rağmen Param Yatmadı!

Tam 2 gün önce oynadığım kupon kazanmasına rağmen bekliyor yazıyor aynı kuponu 2 arkadaşım daha oynadı ve bakiyeler hesabına geçti fakat benim geçmiyor. Üye no... :13328940.
Buna bir çözüm bulur musunuz artık müşteri hizmetlerine vs. Asla ulaşamıyorum zaten. Lütfen artık yardımcı olun. Bugün müşteri hizmetlerini arayıp tam yarım saat bekledim fakat yok ne açan var ne bir şey yapan mail attım o da yok. Mağdurum.

Alper Alper 145 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Alper30 Ağustos

  Kuponum tutmasına rağmen 2 gündür yatmıyor aynı kuponu arkadaşım yaptı ve parasını aldı bunun spor totoyla falan alakası yok fotoğraflarla paylaşıyorum! Müşteri hizmetlerine bile ulaşamıyorum iğrenç bir kurumsunuz! Aynı kuponun arkadaşa yatıp bana yatmaması nasıl açıklanabilir bana bir açıklama yapın! Yoksa bu konuyu mahkemeye bile taşıyabilirim!

 • Alper30 Ağustos

  3 Mac tuttu gözüküyor para yatmıyor siz adam mi kandırıyorsunuz?

 • Alper30 Ağustos

  Böyle bir bilgilendirme olamaz. Arkadaşımın kuponu sonuçlandı aynı maçlar aynı şekilde hiçbir fark yok benimki sonuçlanmıyor. Böyle bir şey nasıl olabilir?

 • Nesine Temsilcisi30 Ağustos

  Sayın Üyemiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili nesine.com üyeliğiniz üzerinden bilgilendirme mesajı gönderilmiştir. Size her zaman daha hızlı hizmet verebilmemiz adına bize aşağıda belirttiğimiz kanallarımızdan, • 0850 558 0 558 Nesine.com Müşteri Hizmetleri (Hafta içi ve Hafta Sonu 09:00 – 24:00) arayarak, • Sitemize bilgilerinizle oturum açarak Hesabım / Mesajlarım / Mesaj Yaz menüsünden mesaj yazarak, • Veya https://www.nesine.com/hakkimizda/bize-yazin formu ile mesajınızı ileterek kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Nesine.com

Ziyaretçi Yorumları