09 Ekim
#12744072

Nesine Kupon Hatası Ve Bakiye Eksilmesi 100 TL!

Kopun oynarken hata verdi sonra hesabımdan para kesilmesine rağmen kopunlarım görünmüyordu. Maç bitiminde kaybeden kopun karşıma çıktı nasıl bir site bu Para hesabıma geçmiyor. Yardımcı olun ve bu hataları giderin.


Kupon oynarken hata veriyor tekrar oynuyorum ikinci defa. Maçlar gözükmüyor. Maç bitiyor sistem kaybeden kuponlara ekliyor ve 100 TL eksiliyor.

Hakan Hakan 4.449 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nesine Temsilcisi09 Ekim

    Sayın Üyemiz, Konu hakkında mesajınız ilgili birimlerimizle paylaşılmış olup, kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Nesine.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bol şanslar dileriz. Nesine.com 0850 558 0 558

  • Hakan08 Ekim

    İki defa bu kuponu canlı maç esnasında oynadım daha doğrusu sistem oynatmadı hata verdi bakiyemi düşürdünüz ama oynanan kuponlarda göremedim. Maç bitti kaybedenlere eklemeyi bildiniz ama hemen. 100 TL'mi iade istiyorum hak var günahtır işimizi doğru yapalım

  • Hakan07 Ekim

    Beşiktaş Anadolu Efes basket maçı canlı oynarken hata verdi oynanmadı 5 6 saniye sonra tekrar aynı kuponu oynadım o da hata verdi. 100 TL bakiyeden düştü. Oynanan bölümde maç yer almıyordu. Maç bittikten sonra kaybedenlere işlediniz kuponumu neden böyle haksızlık yapıyorsunuz neden. Lütfen iade istiyorum Lütfen!

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler