07 Kasım
#12918663

Nesine Kazanılan Kuponu Kaybetti Gösterdi

Nesine kazandığım bahsi kaybetti gösterdi. Oynadığım maçları ilk yarı korner olarak oynadım, sistem maç sonu olarak algıladı ve kaybetti gösterdi. Ayrıca kazanılan kuponları hesaba çok geç aktarma ve bu sebepten oranları yakalayıp oynamamaya sebebiyet veriyor ve bu da siteye olan güveni sarsıyor. Bahsini ettiğim konuların çözümü hususunda yardımlarınız rica olunur.

Yunus Yunus 3.739 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yunus08 Kasım

    Nesine de braga Beşiktaş maçına 8.5 üstü korner bahsi oynadım. Maçta 7-2 toplam 9 korner oldu. Farklı iki siteye ait kaynakta da 9 korner olduğu görülüyor. Aynı zamanda maçıda canlı izledim 7-2 korner oldu. Nesine de 7-1 8 korner gösterdi sistem ve kuponumu yattı olarak sonuçlandırdı. Hatanın düzeltilmesi hususu rica olunur.

  • Nesine Temsilcisi07 Kasım

    Sayın Üyemiz, Yapmış olduğumuz telefon görüşmesi üzerine iletmiş olduğunuz konu hakkında detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Size her zaman daha hızlı hizmet verebilmemiz adına bize aşağıda belirttiğimiz kanallarımızdan, • 0850 558 0 558 Nesine.com Müşteri Hizmetleri (Hafta içi ve Hafta Sonu 7/24) arayarak, • Sitemize bilgilerinizle oturum açarak Hesabım / Mesajlarım / Mesaj Yaz menüsünden mesaj yazarak, • Veya https://www.nesine.com/hakkimizda/bize-yazin formu ile mesajınızı ileterek kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Nesine.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler