sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Nesine Kalitesiz Bir Site!

Alperen Alperen11 ay önce

Türkiye'nin yasal olarak işlettiği ama insanların yorumlarını şanslarını kısıtladığı kalitesiz bir site. Kaç sefer yorum engeli yedim "adam" yazıyorsun filtre koyuyor maçlara yorum atıyorsunuz yayınlamıyor.

Promosyon puanı vardı ayda bir kere bile olsa onu kullanma hakkımız oluyordu ona bile güncelleme geldi kaldırdılar insanları kandırma amaçlı açılmış insanları resmen kaçak sitelere itiyorlar, önceden az da olsa kazanıyorduk, şimdi 3000 bin TL ile kazanamıyorsun.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Nesine Logo Nesine 11 ay önce

Sayın Üyemiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranız üzerinden tarafınıza ulaşılamamış olup, konu ile ilgili nesine.com üyeliğiniz üzerinden bilgilendirme mesajı gönderilmiştir. Size her zaman daha hızlı hizmet verebilmemiz için bize aşağıda belirttiğimiz kanallarımızdan, • 0850 558 0 558 Nesine.com Müşteri Hizmetleri (Hafta içi ve Hafta Sonu 09:00 – 24:00) arayarak, • Sitemize bilgilerinizle oturum açarak Hesabım / Mesajlarım / Mesaj Yaz menüsünden mesaj yazarak, • Veya https://www.nesine.com/hakkimizda/bize-yazin formu ile mesajınızı ileterek kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Nesine.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler