Nesine İnsanları Yanıltmak ve Tehdit Etmek

Hülya Hülya22 Ekim 11:02

250 TL karşılığında oynamış olduğumuz kuponun tuttuğunu söylediler. 23738 TL kazandığımızı fakat bu kazancın hesabımıza yatması için 2738 lira daha yatırmamız talep edildi biz bunu da yatırdık arkasından c*** a***  isminde bir bey aradı 3750 TL'lik bir ödemenin daha yapılmasını paranın banka hesabına soruşturma yapılmaması ve haksız kazanç adı altında olmaması için bu parayı talep etti. 

Telefon da çok tartıştık ve yetmezmiş gibi üstüne bir de tehdit edildim. Son aşama olduğu ve bana açık kimlik bilgilerini göndererek güven kazandı. Biz bu tutarda yatırdık. Muhasebe adı altında bir numara daha aradı e*** isminde hesabı onaylamak için 4350 TL daha yatırmamı istedi ve ben artık çileden çıktım ve sonuç hakaretlerle başladık.Bir de kendinize yasal bahis sitesi diyorsunuz yazıklar olsun,paramı geri talep ettim kazandığımız şu kupon sizde kalsın benim size yatırdıklarımı tarafıma iade edin dediğimde bir tehdit daha. 

Ben bütün haber, gazete ve sosyal işler üzerinden şikayetçi oldum. CİMER'e yazdım şikayet ettim. Sıra yasal yollara geldi ya bizlerin mağduriyetini çözün paramızı iade edin.

  • - Görüntüleme
  • 2Yorum

Cevaplar

Nesine Logo Nesine 22 Ekim 16:56

Sayın Üyemiz, Yapmış olduğumuz telefon görüşmesi üzerine iletmiş olduğunuz konu hakkında detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Size her zaman daha hızlı hizmet verebilmemiz adına bize aşağıda belirttiğimiz kanallarımızdan, • 0850 558 0 558 Nesine.com Müşteri Hizmetleri (Hafta içi ve Hafta Sonu 7/24) arayarak, • Sitemize bilgilerinizle oturum açarak Hesabım / Mesajlarım / Mesaj Yaz menüsünden mesaj yazarak, • Veya https://www.nesine.com/hakkimizda/bize-yazin formu ile mesajınızı ileterek kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Nesine.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Büra 3 hafta önce  

    Bende aynı sebeple șikayetçiyim tek isteğim paramın geri yatırılması

  • profile-icon Musa 22 Ekim 22:19  

    Caliyo ama çalışıyor

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler