sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Nesine Eksik Bilgi

Reşat Reşat5 ay önce

21 /09/2019 Cumartesi günü canlı iddia olarak oynanan newcastle utd _brighton ha maçında birinci devre sonuna kadar korner sayıları yazılmadığı için 3 kuponum yandı. Korner sayıları sıfır iken 1 devre bitiminde hemen 6 oldu. Kupon bedellerinin iadesini istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Reşat 4 ay önce

Bana iletiğiniz kupon değerlendirme aşamasında hiçbir etkisi olmadığı belirtiniz. Doğru amcak size sizmet sağlayıcı üzerinden değil sizde kupon yapıp sizin verilerinizi kullanıyorsam hata veri aktarıcıda değil, kupon yaptığım sizde olur.

Nesine Logo Nesine 4 ay önce

Sayın Üyemiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranız üzerinden tarafınıza ulaşılamamış olup, konu ile ilgili nesine.com üyeliğiniz üzerinden bilgilendirme mesajı gönderilmiştir. Size her zaman daha hızlı hizmet verebilmemiz için bize aşağıda belirttiğimiz kanallarımızdan, • 0850 558 0 558 Nesine.com Müşteri Hizmetleri (Hafta içi ve Hafta Sonu 7/24) arayarak, • Sitemize bilgilerinizle oturum açarak Hesabım / Mesajlarım / Mesaj Yaz menüsünden mesaj yazarak, • Veya https://www.nesine.com/hakkimizda/bize-yazin formu ile mesajınızı ileterek kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Nesine.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler