sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Nesine .com'da Ki İlgisizlik

Murat Murat31 Aralık 2019 14:58

Nesine de 131780** üye no. Yıllardır yüksek miktarlarla sitenizde oyun oynamaktayım. Bu seneye kadar iyi bir siteydi. Bu sene ne olduysa kayıplara verdikleri puanı %2 nin altına düşürdüler. Tutturmuş olduğum kuponların hesabıma geçme süresi 6-7 saati bulmaya başladı ve konuyla ilgili müşteri hizmetlerine mesaj yolladığımda tarafıma geri dönüş sağlanmayacak kadar kötüye gidiyor.

Son olarak da geçtiğimiz yıllarda evime hediyeler yollayan Nesine bu yıl yılbaşına özel hediye göndermemesi de artık başka yasal sitelerde oynamamı düşündürmüş ve bu kötü gidişin üzerine yılbaşı sonrası hesabımı kapatmaya karar vermiş bulunmaktayım. Sayın Nesine.com birçok yasal site sizden daha alakalı olarak her gün arayarak çeşitli hediye ve puanlar verirken sizi hâlâ neden tercih edeyim ki?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Murat 02 Ocak 20:34

Sayın Nesine.com burada hakkınızda yazılan yazıların altına otomatik sistemden yanıt vermek. Gerçekten çok zekisiniz. Sizin siteniz için düşüncelerimde haklı olduğumu bir kez daha anlamış oldum. Ben son zamanlarda sizden almış olduğum hizmetden memnun kalmadığımdan bahsediyorum. Yani bilgilendirme filn talep etmiyorum saçma sapan otomatik cevap vermek yerine hiç cevap vermeyin daha iyi olur. Ayrıca yazmayı unuttuğum diğer bir hususuda şimdi yazayım. Geçen hafta sitenizden canlı bir maç izleyeyim dedim son24 saatte kupon yapmadığım ve hesaptada o anda para yok diye giriş yapıp izleyemedim. Ben ay da 10bin lerce tl para yatırıyorum size. O gün para yatırmadım diye maç izleyemedim. Yani siz bu şekilde devam ederseniz müşteriniz zaten hiç kalmayacak bunu bilin.

Nesine Logo Nesine 01 Ocak 20:42

Sayın Üyemiz, Yapmış olduğumuz telefon görüşmesi üzerine iletmiş olduğunuz konu hakkında detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Size her zaman daha hızlı hizmet verebilmemiz adına bize aşağıda belirttiğimiz kanallarımızdan, • 0850 558 0 558 Nesine.com Müşteri Hizmetleri (Hafta içi ve Hafta Sonu 7/24) arayarak, • Sitemize bilgilerinizle oturum açarak Hesabım / Mesajlarım / Mesaj Yaz menüsünden mesaj yazarak, • Veya https://www.nesine.com/hakkimizda/bize-yazin formu ile mesajınızı ileterek kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Nesine.com

Nesine Logo Nesine 01 Ocak 19:57

Sayın Üyemiz, Konu ile ilgili sistemde kayıtlı cep telefonu numaranızdan tarafınıza geri dönüş yapılarak detaylı bilgi aktarılacaktır. Nesine.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bol şanslar dileriz. Nesine.com 0850 558 0 558

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler