04 Aralık 2018
#11247169

Nesine Anında Para Çekme Yalanı!

14123447 numaralı Nesine hesabıma göndermiş olduğum 100 TL'yi kupon yapmaktan vazgeçmem ve acil ihtiyaç duyduğum için geri banka kartıma çekmek istediğimde anında para çekebileceğimizi söyleyen sistem yaklaşık 24 saattir 100 TL parayı rehin tutmaktadır.
İlk 10 saat sonunda "Onaylandı (Para çekme talebiniz onaylandı, en kısa süre içerisinde banka hesabınıza aktarılacaktır.) " Talep teki mesaj bu şekilde değişti ancak para hala banka hesabıma geçmedi. Ve bir 10 saate yakında bekliyorum hiçbir hareket yok.
Bu çekimi acil bir sebepten dolayı yaptığım için daha fazla bekleyemedim ve Nesine müşteri hizmetlerini aradım.
"Öncelik ikramiye kazanan müşterilerimizindir siz oynamamış hesabınıza yatırdığınız parayı geri çekmişsiniz bekleyeceksiniz. " dendi.
Anında para çeken sisteminiz birden neden ikramiye kazananların anında para çekebileceği sistem haline geldi. ikramiye kazansamda doğrudan para yatırsam da Nesine hesabımda para aynı yerde görünmektedir.
Nesine.com benim için bitmiştir.

Mücahit Mücahit 7.017 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mücahit'in Teşekkür Mesajı04 Aralık 2018

    Arayan temsilciye ayrıca ilgilendiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Para hesabıma ulaşmıştır ancak yaptığınız açıklama "2 iş günü içinde ikramiye dışı tutarınızı hesabınıza yatırıyoruz"a dair sitenizde göz önünde bir yazı bulamadım. Müşteri hizmetlerini ilk kez arayana kadar ikramiye veya ana para olarak ayırt etmeksizin anında hesaba geçeceğini düşünüyordum çünkü sitede bunun için verilmiş bir bilgi yok. "Anında hesabında" açıklamasınıda uzun uzun okudum. Belki de benim gözümden kaçmışta olabilir uzatacak bir konu kalmadı en azından benim için. Firma tarafından arandım. Süreci hızlandıracaklarını söylediler ve birkaç dakika sonra para hesabıma ulaştı. Problemim çözülmüştür. İlgilenen herkese çok teşekkür ederim.

  • Nesine Temsilcisi04 Aralık 2018

    Sayın Üyemiz, Nesine.com'da kazandığınız ikramiye kazancınız herhangi bir üst limit olmaksızın bir saniye bile beklemeden anında banka hesabınıza ödenir. Anlaşmalı bankalarımız aracılığıyla yapacağınız para çekme işlemleri haftanın 7 günü 09:00 – 24:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Para çekme talebiniz hakkında ayrıntılı bilgi iletebilmek için sistemde kayıtlı cep telefonu numaranızdan 16.02.2018 tarihinde tarafınıza ulaşılarak detaylı bilgi aktarılmış olup, para çekme işleminiz gerçekleştirilmiştir. Bu tarih sonrası ikramiye elde etmeksizin yapacağınız para yatırma ve para çekme işleminizin olması durumunda para çekme işleminiz en erken iki (2) iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Para çekme kuralları ve işlem detayları hakkında ayrıntılı bilgi için 0850 558 0 558 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ya da aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz. https://www.nesine.com/yardim/para-islemleri/para-cekme-islemleri/4/39/default.aspx Size her zaman daha hızlı hizmet verebilmemiz için bize aşağıda belirttiğimiz kanallarımızdan, • 0850 558 0 558 Nesine.com Müşteri Hizmetleri (Hafta içi ve Hafta Sonu 09:00 – 24:00) arayarak, • Sitemize bilgilerinizle oturum açarak Hesabım / Mesajlarım / Mesaj Yaz menüsünden mesaj yazarak, • Veya https://www.nesine.com/hakkimizda/bize-yazin formu ile mesajınızı ileterek kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları