23 Ekim 2013

Nestle Meyveli Gevrekten Kurtçuklar Çıktı!

Düzenli olarak tükettiğim Nestle Nesfit meyveli gevrek paketinden kaseye döküp üzerine süt eklediğimde yüzeyinde kurtların olduğunu fark ettim. Daha detaylı baktığımda 5-6 adet küçük kurtçuk yüzüyordu. Hemen paketten biraz alıp beyaz bir tabağın üzerine serdiğimde orada da bu kurtçuklar vardı.


Nestle firmasının müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım. Açıkçası hayal kırıklığına uğradım. Sanki normal bir durummuş gibi kayıtlarına aldıklarını iletişime geçeceklerini söylediler. Ciddi bir firma olsalar ilgili bölge müdürlüğünden yetkililerini gönderirler ve bizzat konuyla ilgilenirlerdi. Acaba Nestle kendi ülkesi İsviçre de olsa bu şekilde mi davranırdı?

İbrahim 279 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim01 Kasım 2013

    şikayetimi burada yazdıktan 3 gün sonra müşteri temsilcisi bir bayan telefonla aradı ve aras kargo ile ürünü aldıracaklarını, incelenmek üzere fabrikaya göndereceklerini söyledi. bugün 1 kasım yani 1 hafta geçmiş hali hazırda kurtlanmış paket evimde durmaktadır. müşteri şikayeti ile nasıl ilgilendikleri gayet ortada. fazla söze gerek yok.

  • İbrahim01 Kasım 2013

    nestle firması ben de tam bir hayal kırıklığı yarattı. problemli ürünü incelenmek üzere aldıracaklarını belirtikleri halde 15 gün oldu hala arayan soran olmadı. bu firmanın müşterisine verdiği değer bu olsa gerek. içi kurtçuklarla dolu paketi evimde saklamaya ve gelen giden eş dosta göstermeye devam ediyorum. ne zaman ki paketi benden aldırana kadar bu böyle devam edecek.

  • Nesfit Temsilcisi28 Ekim 2013

    Sayın yetkili, Tüketicimiz ile görüşülerek kendisine gerekli açıklama yapılmıştır. Yönlendirmeniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Nestle Çağrı Merkezi 0800 211 02 18

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön