24 Nisan 2013

Neşeli Turizm Neşemi Kaçırdı!

19-22 nisan tarihli Pigale Otel konaklamalı Neşeli Tur ege incileri turuna kuzenimle birlikte fırsat sitesinden satın alarak katıldık, hatamız firma hakkında araştırma yapmamaktı, satın alma sonrası internette araştırma yaptık, iptal hakkımız olmayışından tura gittik, firma hakkında yazılan tüm olumsuz durumları bizde yaşadık.

4 günlük turda 2 sefer çay servisi yapıldı yanında hiçbir ikram olmadan, günde 1 sefer yapılan soğuk içecek ikramına nedense otobüsün arka koltuklarından başlandı, tur görevlisi sorduğumuz her soruya bilmiyorum diye cevap verdi, rehber bilgilendirme olarak gezilecek antik şehirlerin giriş ücretlerini anlattı, (efes hariç) antik şehirler hakkında neredeyse hiç bilgi vermedi.

Cemile 6.759 Okunma

Cevaplar

  • Cemile13 Mayıs 2013

    sayın yetkili, siz öncelikle yazdığınız yazıya imzanızı atınız ve mümkünse 1 sefer olsun söz konusu tura katılıp ondan sonra kalıplaşmış metninizi cevap olarak yayınlayınız. ne turunuzdan ne rehberden ne tur görevlilerinden memnun kalmadım ve bu durumu bulunduğum her ortamda sürekli dile getireceğim bilgnize.

  • Neşeli Turizm Temsilcisi25 Nisan 2013

    Merhaba Misafirimiz turumuzu satın alıp rezervasyon yaptırmış ve bize herhangi bir iptal talebinde bulunmamıştır. Turumuz Kültür turudur. Kısa mesafelerde ikram yapmak mümkün değildir. Uzun mesafelerde ise aracımızda ikram yapılmıştır. İkram otobüsün önünden veya arkasından yapılıcak diye bir durum söz konusu değildir. Tur rehberimiz 20 yıllık Turizm Bakanlığı kokartına sahip olan deneyimli bir rehberdir. Rehberlere Kokartı acentalar değil Türkiye genelinde açılan sınavda başarıyı elde eden kişiliere Turizm Bakanlığı tarafından KOKART verilmektedir. Bizde Bakanlığın vermiş olduğu kokarta sahip olan rehberleri kullanmak zorundayız. Daha önceden 100 lerce tura katılmış bu rehber bütün firmalar tarafından kullanılan ortak kokarta sahip bir rehberdir. Araçta sınırsız ikram bulunmakta ve yardımcı transfer rehberide mevcuttur. Genel ikramların dışında her misafirimiz bu rehber arkadaştan içecek bir şey istediğinde bu talebine cevap alabilmektedir. Gezide Millet - Priene- Apollan Tapınağı Panoromik turlardır. Diğer Efes - Meryem Ana Evi Şirince Köyü - Pamukkale ise detaylı olarak yapılmaktadır

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön