24 Mayıs 2016

Nescafe My Cafe Makine Arızası!

Bim Market Kozyatağı mağazasından My Cafe kahve makinesi satın aldım. İlk denememizde makinemiz çalışmadı. Servise kendimiz götürmek istedik bu şekilde çalışmadıklarını anlaşmalı kargo ile gönderebileceğimizi söylediler, ben de istedikleri gibi yaptım.

Daha sonra bilgi almak istediğimizde hiçbir şekilde yardımcı olunmadı. Hatta servislerini aradığımızda telefona çıkmayıp görüşmek istemedikleri söylendi. Daha sonra sosyal hesabından satış müdürüne ulaştım, kendisi yardımcı olmaya çalıştı. Makinemizin gönderildiğini söyledi gelen makine bize ait olmayan eski bir makine idi. Sonra makinenin seri numarasını istediler. Onu da söyledik ama yine geri dönüş olmadı. Satış müdürüne yaklaşık 15 gün sonra tekrar mesaj attığımda yeni makine gönderileceğini neden gönderilmediğini takip edeceğini söyledi. 2,5 aydır hiç kullanmadığımız makine için sürekli oyalanıyoruz.

Gaye 1.254 Okunma

Cevaplar

  • Gaye24 Mayıs 2016

    50 gün oldu ama Nescafe beni oyalamaktan başka hiçbir şey yapmadı.

  • Gaye24 Mayıs 2016

    Aranır aranmaz geri dönüş yaptım ancak müşteri hizmetleri her zamanki gibi cevap vermedi. Daha sonra Tunç bey (Satış Müdürü) vasıtasıyla tekrar aradılar makine ile ilgili bilgi vermek yerine yanlış gönderdikleri eski makineyi istediler. Benim makinem nerede? Neden bana kullanılmış pis makine gönderildi? Bunların cevabını bekliyorum.

  • Nescafe Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Sayın Yetkili, Tüketicimiz konu hakkında bilgilendirilmek için aranmış ancak ulaşılamamıştır. Bilginize. Nestle Çağrı Merkezi 0800 211 02 18 444 3 160

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön