23 Ağustos 2013

Nesa Basın Yayın Ürünler Çok Pahalı ve İade Etmek İstiyoruz!

ilköğretim 6-7-8 tüm dersleri içeren eğitim setini 21. 08. 2013 tarihinde aldık. Piyasa fiyatına bakınca, eğitim setinin neredeyse iki misli fiyatına satıldığını gördük. Ayrıca sitede yapılan yorumlara bakınca da, o kadar kaliteli olmadığı anlaşılmaktadır. Biz bu ürünleri iade etmek istiyor. Barış Demir ve Nesa Yayınları aradık. Geri dönüş bekliyoruz.

İleride herhangi bir sorun olmasın diye hem telefon görüşmelerini hemde mailleri elde tutuyoruz. Umarın en kısa zamanda sorun çözülür.

Zübeyir 2.601 Okunma

Cevaplar

  • Nesa Basın Yayın Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sn. Abonemiz, Orta öğretim 6-7-8 tüm dersler eğitim setini a) Kitapları b) Öğretmen ders anlatımlı CDleri c) online eğitim internet üzerinden DERSHANE çalışmasını verdik bu ürünler toptan hiçbir firmada yoktur. Fiyatları bizim dışımdaki firmalarda daha yüksektir. Ürünlerimizle ilgili iyi yorumlarda vardır, sıkıntılı yorumlarda vardır. Unutmamalı ki başarılı olmak için öğrencinin çalışmasını anne babanın desteklemesi ŞARTTIR. Her öğrenci sınıfta aynı dersleri görüyor; KARNELERİ farklı oluyor. Çünkü bazı öğrenciler derslerine iyi çalışıyor, KAYNAK ürünleri fazla kullanıyor, anne bana ilgileniyor. İlgisiz ailelerse okullara, öğretmenlere ve KAYNAK ürünlere hep şikayet ediyorlar. BAŞARI ÇALIŞMA İLE ELDE EDİLİR.

  • Zübeyir26 Ağustos 2013

    Gecen gün şikayet ettiğimizden dolayı iade talebi kabul edildi. Bize Nesa Yayın tarafından bir kağıt verildi fakat imzaladığımız kağıt verilmedi ve ayrıca ön üçret olarak verdiğimiz 50 TL de verilmedi. Eğer ki bu üçret iade edilmez ise gerekli kurumlara şikayet edilecek ve en kısa zaman da sizin ile ilgili sosyal medya da karalama kampanyası başlatacağız....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön