05 Eylül 2013

Nesa Basın Yayın Sipariş İptalinde Para İadesi Yapmıyor!

30.07 2013' de Nesa Yayın Grubu Milli Eğitime bağlıyız diyerek telefon açıp geldiler. Ramazan ayında olduğumuzdan yorgunluğun etkisi ile fazla incelemeden belirtilen ürünleri alma gafletinde bulunduk. Ama ertesi gün hemen telefonla iptalini istedik. 150 TL peşinat vermiştik. Bize notere gidip 100 TL para yatırmamızı söylediler.

Bize satan arkadaş buna gerek olmadığını söyledi. Bir aydan fazla her gün arayıp sormamıza rağmen iadeyi yapmadılar. 5 hafta sonunda gelip ürünleri aldılar ama bu seferde parayı vermediler. İnceleyip postaneye yatıracaklarını söylediler. Bugün aradığımda ise parayı vermeyeceklerini belirttiler.

Samet 3.929 Okunma

Cevaplar

  • Samet 06 Eylül 2013

    0 yazmak zorunda kaldım ama daha düşüğü yoktu..0 onurlu olmazsa olmaz bir sayıdır..firma bunu haketmiyor..eksilerde kalıyor aslında hiçbir rakamı haketmiyor..

  • Nesa Basın Yayın Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sn. Abonemiz, İnsanların amacı haklı çıkmaksa bazı konuları değiştirirsiniz ve sizi haklı sanırlar. Şikayet etmek çok kolay, zor olan insanın hatasını kabul etmesidir. Kurumumuz 1978 senesinde kurulmuş ve 36 senedir eğitim sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye'de Türklerin hazırladığı İLK Ansiklopedi Cem Büyük Ansiklopediyi Milliyet Büyük Ansiklopedisini hazırlayan kurumdur. Eğitim kurumları ve yayıncı firmalar tarafından Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu müfredata uygun ürünler hazırlanır. Kurumumuz yayın iznini Kültür Bakanlığı'ndan 13711 nolu sertifika ile, kapı kapı çalışma iznini Sanayi Bakanlığı'ndan 34-127 nolu belge ile ve faaliyetlerini Ticaret Odası'ndan 162265 nolu siciliyle mevzuatlara uygun ve YASAL olarak sürdürmektedir. Öğrencilerin evlerinde daha rahat ve huzurlu bir ortamda çalışabilmeleri için özel hazırlanmış DERSHANE kitapları, öğretmen anlatımlı DERSHANE CD'leri ve ONLINE Eğitim şifresi verip çocukların daha başarılı olmasını sağlayan EĞİTİM SETİNİ vermekteyiz. Doktor reçeteyi verir. Uygulayan iyileşir, uygulamayan bir işe yaramadı der. Ürünlerimizi alıp çalışan BAŞARILI, almayan veya alıp evin bir köşesinde açmadan tutan sadece MAZERET üretir. Bizler ürünü sizlere temin ettiğimiz zaman 7 günlük yasal iade süreniz bulunmaktadır. 7 günden sonra çok özel durumlarda (raporlar ve ilgili resmi evraklar sunulduktan sonra) İADE alınır. Nasıl ki ürünleri alırkenki amaç aldım deyip kenara koymak değilse sonrasında da caydım oynamıyorum demek hiç olamaz. Hatamız varsa söyleyin. Ancak oynamıyorum, çalışmıyorum, istemiyorum demek ÖNCE çocuklarımıza haksızlık sonra bizim EMEĞİMİZE saygısızlık oluyor. Bizler sizlere HİZMET için çalışıyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön