02 Ekim 2015

Nermin On Wedding Ayıplı Gelinlik ve Güven Kaybı!

05/09/2015 tarihinde ki düğünüm için Şubat ayında Nermin On Wedding firması ile anlaşma yaptım. Gayet sıcak ve ilgili karşıladılar, belli aralıklarla sürekli provaya gitmeme rağmen bir türlü ne kalıp ne model istediğim gibi olmuyordu, fakat Nermin hanım ısrarla ona güvenmemi istediğim gelinliği teslim edeceğini söylediği için başka bir gelinlikçiye gitmedim.

Her zaman güven verici konuşmaları nedeni ile gelinliğin düğünden önce istediğim gibi olacağı sözüne inanarak 2 gün önce teslim edilmesinde anlaştık. Gelinliği almaya gittiğimde ise yine tam bir fiyasko yaşandı, kollar istediğim gibi değil kalıp bana dardı, ekte fotoğrafları görünen gelinlik üzerinde birkaç oynama yaparak teslim etmeye kalktılar...

Tc 2.069 Okunma

Cevaplar

  • Nermin On Wedding Temsilcisi24 Mart 2016

    Nilay Hanım,benim çok değer verdiğim ve saygı duyduğum gelinlerimdendi…Onu mutlu edebilmek için, kendisine 3 ayrı gelinlik diktim…Üçünüde provalarda çok beğendiğini söyleyip, gelinlik bittiğinde, bu değildi!..dedi. Nilay Hanım’ı bir türlü mutlu edemedim…Benim için önemli olan karşılıklı saygımızın tükenmemesi idi…Keşke onu mutlu etmek için gösterdiğim çabamı göz ardı etmeseydi….Kendisine ömür boyu mutluluklar dilerim..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön