14 Haziran 2016

Hasbro Oyuncak Oyuncak Silah Kurulmuyor!

Dün 12.06.2016 Denizli Teras Park Carrefour SA'dan Nerf Snapfire oyuncak silah aldım oğluma. 1.Oyuncak bölümünde en azından kontrol yok, oyuncaklar hep ambalajlar yırtılmış, parçaları eksik zar zor bir tanesini seçtik. O da evde bozuldu. Silah kurulmuyor. Denizli Carrefour SA'dan şikayetim orada kontrol yok, başkasının kurcaladığı oyuncağı ben niye alayım? (çocuğun hatırı kırılması diye almış bulundum) Orada soru sorabileceğin bilgi alabileceğin kimse yok.
2. İade yok. Hem de Carrefour SA'da. Sanırım yanlış yere gelim.
3. Hasbro Oyuncak şirketinden de o kadar reklam yapıyorsunuz da canı isteyince kurulan oyuncak silah mı yapıyorsunuz satıyorsunuz?

İbrahim 1.152 Okunma

Cevaplar

  • Nerf Oyuncak Temsilcisi16 Haziran 2016

    Değerli Tüketicimiz, Öncelikle firmamıza ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Konuyla ilgili olarak tarafınıza bilgilendirme maili gönderilmiştir. Size yardımcı olabilmemiz için mail kutunuzu kontrol etmenizi rica ederiz. Ayrıca her türlü şikayet, öneri ve talepleriniz için mesai saatleri içerisinde 0216 422 90 10 numarasından firmamıza ulaşabilir, [email protected] adresinden ise e-posta gönderebilirsiniz. Saygılarımızla, Hasbro Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön