12 Eylül 2013

Neova Sigorta Rayiç Değerini Vermiyor!

89491 nolu hasar dosyası . Aracıma yetkili servis ve eksper tarafından 7. 500 TL masraf çıkardılar. Eksper aracımın tamiratına onay vererek aracın onarımına başlanmış , ancak hasar müdürlüğü eksperin üç adet raporunu görmezlikten gelerek, aracımın onarımını durdurmuşlardır. Benim bilgim dışında aracımı pert ihalesinde 17. 100 TL satmışlar.


Kasko değer listesi olan 19. 200 TL' ye beni devre dışı bırakıp , aracı perte çıkarmaya beni zorlamaktadırlar. Sonra LPG'yi kasko listesinde ben görünce unutmuşuz diye beni yanıltmaya çalışmışlardır . LPG ile 20. 200 TL öderiz aracını onarmayız diye beni tehdit etmişlerdir. Aracın piyasa rayiç değeri 24. 000. TL ile 26. 000. TL arasındadır. İlgili firma beni kaza gününden bugüne kadar mağdur etmeye devam etmekte ve sorunumu çözmemektedir.

Naim 763 Okunma

Cevaplar

  • Neova Sigorta Temsilcisi05 Aralık 2013

    Şirketimizdeki tüm hasar dosyaları, ilgili sigorta Genel ve Özel Şartlar ve sair mevzuat çerçevesinde "hakkaniyetle ve titizlikle" değerlendirilip sonuçlandırılmaktadır. Konu aracın rayiç bedeli de ilgili şartlar ışığında tespit edilmiştir. Sigortalımız buna rağmen bir haksızlığa maruz kaldığını düşünüyorsa ilgili yasal yollara müracaat edebilir.

  • Neova Sigorta Temsilcisi04 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizle irtibat kurularak gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön