21 Ekim 2016 #6741430

Neova Sigorta İkame Araç Mağduriyeti!

3 gün önce kaza yaptım. Aracımın en az 7 gün serviste kalacağı söylendi. Bu süre zarfında ikame araç başvurusunda bulundum. Araç şirket üzerine kayıtlı olduğu için şirket sahibinin imza, vergi levhası, şirket sahibinin kimlik fotokopisi ve şirketin kaşesinin yollanması istendi. Beyana ek olarak istenilen tüm bilgileri yolladım. Önce ''e-mail gelmedi'' dediler sonra ''imza sirküleri küçük'' dediler. Ardından her şey doğru bu sefer de ''beyan görünmüyor'' dediler.


Ayrıca beyanda yazılanları direkt söyledikleri günü yazmama rağmen kabul etmediler. Kendilerine göre çözüm yaratmaya çalışan bilgisiz yetkililer şirket sahibinin babam olduğunu bildikleri halde benim imza sirkülerini istediler. İmkansızı isteyip en berbat hizmeti gerçekleştiriyorlar. Bir daha asla bu sigorta şirketiyle iş yapmayacağım ve herkesi de uyaracağım. Verilebilen en kötü hizmet Neova'da!

Seren 3.649 Okunma

Cevaplar

  • Neova Sigorta Temsilcisi25 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz,   Konu hakkında yardımcı olabilmemiz için web adresine şikayet numaranızı ve iletişim bilgilerinizi mail atmanız rica olunur. Tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır.   Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön