07 Mayıs 2013

Neova Sigorta Kendi İstedikleri Aracı Veriyor!

01.05.2013 çarşamba günü E-5 karayolunda kaza yaptım. sigorta şirketimi aradım. ilk başta zaten benim arabamın servisi olmayan bir oto tamir servisine gönderdiler. daha sonra ikame araç hakkımı kullanmak için sigorta firmasını aradım. rezervasyonu alırken araba otomatik mi yoksa manuel vites mi diye soruldu.

Bana gönderilen araba her şeyden önce benim arabamla aynı segment te bir araba değildi ve benim aracım dizel olmasına rağmen benzinli bir araç vermeye kalkılyorlar. bakın diyorum arabanın modeli önemli değil bana dizel araç gönderin diyorum illaki o arabayı kabul etmemi istiyorlar. madem öyle benim arabamın aynısı gönderin diyorum ellerinde bu var ya bunu al yada kusura bakma kısacası bu.

İbrahim 552 Okunma

Cevaplar

  • Neova Sigorta Temsilcisi06 Aralık 2013

    “Sayın Yetkili, İkame araç tahsisi yapılırken araç firmasının elinde bulunan araçlar, poliçe şartları ve müşterimizin ihtiyaçları birlikte değerlendirilerek en uygun çözüm üretilmektedir. Şirketimizin ikame aracın yakıtıyla ilgili herhangi bir taahhüdü bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla”

  • İbrahim 04 Aralık 2013

    benimle kesinlikle irtibata geçilmedi eğer ben aranmış isem ne zaman ve hangi adresten iletişime geçilmiş bu soru cevaplansın

  • Neova Sigorta Temsilcisi04 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimizle irtibat kurularak ikame araç şartları hakkında bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön