11 Ocak 2014

Neova Sigorta Aracımın Değerini Vermiyor.

Neova Sigorta perte çıkardığı aracımı çok iyi bir fiyata ihalede alıcı bulup beni de ölü bir fiyata başından savmak istiyor. Kendileri yüzde 300 kar yaparken, beni de yüzde 20 gibi bir oranda (ki araba lüks bir araç) zarara sokuyor şu anda. Benle konuşan yetkili arkadaşın tavrı, kendini çok akıllı müşteriyi de saf yerine koyan hareket ve söylemleri de cabası. Fakat ben bu mücadelemi sonuna kadar sürdürüp hakkımı alacağım.

Ümit 1.062 Okunma

Cevaplar

  • Ümit14 Ocak 2014

    Neova firmasında A...n Bey ile görüştük.Aracıma çok sağlam bir fiyata alıcı bulup işin içinden güzel bir karla çıkıyorsunuz beni de zarar ettiriyorsunuz dedim.Aracımı yaptırın o zaman diyorum.Bana diyor ki: 'Pert olan araç geri dönmez'.Çünkü böyle bir durum firmayı yüzde 300 zarara sokacak.Aklınca çok akıllı.Daha sonra bana şöyle bir teklifte bulunuyor 'Eğer fiyatı bu şekli ile kanul etmezseniz araç size kalır pert haliyle sovtaj bedelinin üzerine üç beş kuruş verip size devrini yaparız.Hadi oradan...

  • Ümit13 Ocak 2014

    Aracı A şahsının veya B şahsının kullanması çok mu önemli.Sigorta şirketi olarak; benim aracımın aynı özelliklerinde bir aracı bana bulun getirin aracı kimin kullanacağına bakmayacağım kabul edeceğim.Sizin bana karşı sunduğunuz tezi de bu şekilde çürütüyorum.Hadi bakalım.

  • Neova Sigorta Temsilcisi13 Ocak 2014

    “Sayın Yetkili, İlgili araç, geçmişte uzun dönem filo kiralama aracı olarak kullanılması sebebiyle normal araçlara nazaran daha düşük bir piyasa fiyatına sahiptir. İlgili teknik bilgiler şikayet sahibine verilmiş olup tekraren bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön