22 Haziran 2016

Nef İnşaat Teslim Tarihi Gecikti...

Nef08 projesinden satın aldığım 2 daire için imzalamış olan sözleşmede geçen teslim tarihi, imza tarihinden itibaren 30 ayı geçemez (04.06.2016 tarihi geçti) ve teslim tarihi olarak sözleşmede en geç teslim tarihi 30.06.2016 tarihi olmasına rağmen, Timur Gayrimenkul'den verilen cevap; "inşaat ile ilgili sorun yok, inşaat bitmiştir fakat biz her daireyi tek tek günlere yayarak teslim etmeyi tercih ediyoruz bundan dolayı Eylül ayına kadar sarkabilir" oldu.

Böyle bir cevap kabul edilemeyeceği gibi, yine kendi anlaşmalarında yer alan gecikme durumunda her ay için ödemeleri gereken kirayı ödemekle ilgili de olumlu yaklaşım yok. Şu an için yaptıkları oyalama taktiğinden ve anlaşmada geçen en geç teslim tarihine 8 gün kalmasına rağmen hiçbir gelişme, bilgi paylaşımı olmadığı için şikayeti yazmak durumundayım. Bitti, inşaatla ilgili sorun olmadığını iddia ettikleri inşaat görselleri de ektedir.

Gokhan 3.903 Okunma

Cevaplar

  • Gokhan 01 Ağustos 2016

    Güncelleme: Kesinlikle en ufak bir iyileştirme, çaba hatta bilgi vermek için arayan dahi yok. Kendi anlaşmalarına sadık değiller kimseye Nef'in herhangi bir projesinden çöp bile almasını tavsiye etmem. Hali hazırda ne bilgi ne anlaşmaya uygun teslim tarihi verilmiyor ne de cezai işlem kabul edilmiyor. Konu hakkında düzgün bilgisi olup cevap verebilen bile yok. Çalışanlarıyla olsun firmanın kendisi olsun çok alt seviye bir firma.

  • Gokhan 28 Haziran 2016

    Şikayetimi yorum yaparak güncelliyorum; Şikayetten beri ne bir arayan ne ilgilenen ne bilgi veren kimse yok, umursadıkları ortada. Tabi ki farkında değiller ama şimdiden yeni projelerinden almayı düşündüğüm daireden vazgeçtim üstüne 2 arkadaşımı da Nef 'ten daire almaktan vazgeçirdim. Bundan sonra aktif kullandığım forumlarda da bu kalitesizlikten bahsedeceğim. Ben daireyi bir süre daha beklerim, beklediğim süre kiramı da öderler! Ama sonuçta onlar itibar ve müşteri kaybeder.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön